Trwa ładowanie...
d26gokv

Bale, Blanchett i Harris w nowej ekranizacji "Księgi dżungli"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bale, Blanchett i Harris w nowej ekranizacji "Księgi dżungli"
d26gokv

Do obsady filmu "The Jungle Book: Origins" dołączyły kolejne gwiazdy: Christian Bale, Cate Blanchett i Naomie Harris. Reżyserią zajmie się Andy Serkis. Scenariusz napisała Callie Kloves.

Film przedstawi historię wychowywanego przez wilki chłopca, Mowgliego, nowemu pokoleniu widzów. Bohater, razem ze swoimi przyjaciółmi - misiem Baloo, panterą Bagheerą oraz pytonem Kaa - przeżywa różne przygody i stawia czoła groźnemu tygrysowi o imieniu Shere Khan.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że do obsady - jako Khan - dołączył Benedict Cumberbatch. Teraz okazuje się, że Serkis chce pracować również z innymi gwiazdami. Na plan poza Bale'em (Bagheera), Blanchett (Kaa) i Harris (Nisha) zaprosił także Toma Hollandera (Tabaqui), Eddiego Marsana (Vihaan) i Petera Mullana (Akela). Wiadomo też już, że w rolę Mowgliego wcieli się Rohan Chand.

d26gokv

Na razie nie ujawniono którzy z aktorów użyczą tylko swoich głosów, a którzy również zagrają ciałem. Film będzie łączył ze sobą kilka technik realizacyjnych, w tym animację komputerową i technikę motion-capture, którą kinomani znają doskonale dzięki kreacji Serkisa - Golluma we "Władcy Pierścieni" i "Hobbicie".

"The Jungle Book: Origins" trafi do kin 21 października 2016 roku.

Przypomnijmy, że nie jest to jedyna produkcja na podstawie "Księgi dżungli" Rudyarda Kiplinga. 29 października 2015 roku do kin wejść ma film w reżyserii Jona Favreau i według scenariusza Justina Marksa.

d26gokv

Podziel się opinią

Share

d26gokv

d26gokv