Trwa ładowanie...
d230d80

''Battle Of The Sexes'': Austin Stowell mężem Emmy Stone

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Battle Of The Sexes'': Austin Stowell mężem Emmy Stone
d230d80

Austin Stowell dołączył do obsady filmu "Battle Of The Sexes".

Film opowie o legendarnej rywalizacji tenisisty Bobby'ego Riggsa i tenisistki Billie Jean King. W roku 1973 roku sportowcy stanęli do pojedynku, który znany jest wielbicielom tenisa jako Bitwa Płci (The Battle of the Sexes). Mecz oglądało ponad 50 milionów Amerykanów.

King przeszła też do historii jako pierwsza kobieta sportowiec, która przyznała się, że jest lesbijką. Tenisistka poślubiła swojego męża w wieku 21 lat i pozostała z nim w związku do 1987 roku, jednak na boku miała romans z sekretarką Marilyn Barnett. Ich związek, a właściwie finał, wyszedł na jaw w 1981 roku, po tym jak Barnett pozwała King o alimenty.

d230d80

Steve Carell zagra Riggsa, podczas gdy King sportretuje Emma Stone. Teraz do obsady dołączył Austin Stowell, który wcieli się w męża głównej bohaterki, Larry'ego Kinga. Andrea Riseborough zagra Barnett. W obsadzie znalazła się również Elizabeth Shue.

Jonathan Dayton i Valerie Faris reżyserują na podstawie scenariusza Simona Beaufoya. Danny Boyle zajmie się produkcją. Produkcja powstanie dla Fox Searchlight.

Stowella w kinie ostatnio mogliśmy zobaczyć w "Moście szpiegów".

d230d80

Podziel się opinią

Share

d230d80

d230d80