Trwa ładowanie...

''Bez litości'' wśród filmowych hitów w programie TV

Share
''Bez litości'' wśród filmowych hitów w programie TV
Źródło: mat. dystrybutora
dg3asow

Sobotnie propozycje filmowe nie powinny zawieść żadnego telewidza. Sporo kina akcji, komedie oraz poruszające dramaty- tak w wielkim skrócie przedstawia się dzisiejszy program TV. Wśród hitów znajdują się „Bez litości”, „Nostalgia anioła” i „American Pie: Naga mila”. Już teraz zobacz najgorętsze propozycje filmowe na sobotni wieczór. Zobacz również szczegółowy plan ramówek na WP Program TV.

„Bez litości” opowiada historię Roberta McCalla (Danzel Washington) – żołnierza uznanego za zmarłego, który wiedzie w tajemnicy spokojne i szczęśliwe życie. Sielankę przerywa kobieta o imieniu Teri, której Robert postanawia pomóc wyplątać się z tarapatów. Decyzja ta sprawia, że były żołnierz popada w poważny i niebezpieczny konflikt z rosyjskimi gangsterami. „Bez litości” to świetne kino akcji z elementami klasycznego thrillera. Zdecydowanie film godny polecenia na sobotni wieczór. Każdy fan kina powinien czym prędzej nadrobić ten tytuł.

dg3asow

„Bez litości” – HBO, g. 2:00

„Nostalgia anioła” to poruszający dramat z 2009 roku wyreżyserowany przez Petera Jacksona. Film oparty jest na powieści amerykańskiej pisarki Alice Sebold i opowiada historię zamordowanej dziewczynki, która po śmierci obserwuje losy swojej rodziny, niemogącej poradzić sobie z utratą ukochanej córki i siostry. W rolach głównych Saoirse Ronan, Mark Wahlberg i Rachel Weisz. Przejmująca i niezwykle piękna historia, która stanowi ciekawą alternatywę na sobotni wieczór filmowy.

„Nostalgia anioła” – TVN, g. 20:00

dg3asow

Piąta część serii rubasznych komedii z pewnością ucieszy sympatyków niewybrednego humoru. Brat znanego z poprzednich części Stiflera – Eric – wyrusza wraz z kolegami na weekend do kampusu studenckiego, by móc podziwiać piękno tamtejszych dziewcząt. Dzięki swojemu kuzynowi Eric przeżywa najlepszy weekend swojego życia, zwieńczony obchodami nieoficjalnej studenckiej tradycji o nazwie „Naga mila”, polegającej na przebiegnięciu takiego dystansu… zupełnie nago. Kolejna część serii „American Pie” to tradycyjnie – sporo bezkompromisowego humoru, który bawi do łez.

„American Pie: Naga mila” – TV Puls, g. 00:20

“Kill Bill 2” to kontynuacja krwawego odwetu Czarnej Mamby na tych, którzy próbowali zamordować ją w dniu jej ślubu. Bohaterka stawia kolejne kroki ku Billowi- przywódcy gangu odpowiedzialnego za atak na zgromadzonych podczas ceremonii gości. Mamba ma zamiar zniszczyć złoczyńców za pomocą tajników wschodnich sztuk walki, których nauczyła się pod czujnym okiem mistrza Pai Mei. Tarantino konsekwentnie stosuje zabawę konwencją japońskiego kina akcji z typową dla siebie krwawą jatką. Polecamy każdemu miłośnikowi twórczości tego amerykańskiego reżysera.

dg3asow

„Kill Bill 2” – TVP 1, g. 22:35.

Kolejna część przygód Jamesa Bonda to doskonała propozycja na sobotni filmowy wieczór. Tym razem najsłynniejszy agent świata ma na celu znaleźć osobę odpowiedzialną za skłócanie ze sobą włodarzy najmocniejszych państw świata. W przeciwnym razie kolejna wojna światowa wisi na włosku. Zadanie Bonda wydaje się niemożliwe do wykonania, tym bardziej, że medialny konflikt między mocarstwami zaczyna się zazębiać.

„Jutro nie umiera nigdy” – TVP 1, g. 20:25.

Filmy możesz obejrzeć na stronie Videostar z telewizją online.

dg3asow

Podziel się opinią

Share
dg3asow
dg3asow