Trwa ładowanie...
dlsc6n1

''BFG: Bardzo Fajny Gigant'': Olga Bołądź o swoich marzeniach i dzieciństwie [WIDEO]

dlsc6n1
dlsc6n1

Co Olga Bołądź powiedziałaby sobie młodej? Aktorka specjalnie dla WP opowiedziała o swoim dzieciństwie i marzeniach w związku ze zbliżającą się premierą nowej superprodukcji Stevena Spielberga „BFG: Bardzo Fajny Gigant”, w której użyczyła swojego głosu.

„BFG: Bardzo Fajny Gigant” to porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej powieści Roalda Dahla, która od dnia swej premiery w 1982 roku wciąż zachwyca czytelników w każdym wieku. Książki Dahla, do których zaliczają się takie tytuły jak „Charlie i fabryka czekolady”, „Kuba i ogromna brzoskwinia”, „Matylda” oraz „Fantastyczny pan lis”, są obecnie dostępne w 58 językach, a ich łączny nakład przekroczył 200 milionów egzemplarzy.

W najnowszej produkcji Stevena Spielberga w rolę Bardzo Fajnego Giganta wcielił się nagrodzony Oscarem Mark Rylance. W wersji polskiej jako olbrzyma o wielkich uszach i jeszcze większym sercu usłyszymy Pawła Wawrzeckiego. Sophie głosu użyczy Milena Gąsiorek, Królowej Małgorzata Zajączkowska a Mary Olga Bołądź.

„BFG: Bardzo Fajny Gigant” na polskich ekranach od 1 lipca.

dlsc6n1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlsc6n1