Trwa ładowanie...
d1o69t6

''BFG: Bardzo Fajny Gigant'': Olga Bołądź o swoich marzeniach i dzieciństwie [WIDEO]

d1o69t6
d1o69t6

Co Olga Bołądź powiedziałaby sobie młodej? Aktorka specjalnie dla WP opowiedziała o swoim dzieciństwie i marzeniach w związku ze zbliżającą się premierą nowej superprodukcji Stevena Spielberga „BFG: Bardzo Fajny Gigant”, w której użyczyła swojego głosu.

„BFG: Bardzo Fajny Gigant” to porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej powieści Roalda Dahla, która od dnia swej premiery w 1982 roku wciąż zachwyca czytelników w każdym wieku. Książki Dahla, do których zaliczają się takie tytuły jak „Charlie i fabryka czekolady”, „Kuba i ogromna brzoskwinia”, „Matylda” oraz „Fantastyczny pan lis”, są obecnie dostępne w 58 językach, a ich łączny nakład przekroczył 200 milionów egzemplarzy.

W najnowszej produkcji Stevena Spielberga w rolę Bardzo Fajnego Giganta wcielił się nagrodzony Oscarem Mark Rylance. W wersji polskiej jako olbrzyma o wielkich uszach i jeszcze większym sercu usłyszymy Pawła Wawrzeckiego. Sophie głosu użyczy Milena Gąsiorek, Królowej Małgorzata Zajączkowska a Mary Olga Bołądź.

„BFG: Bardzo Fajny Gigant” na polskich ekranach od 1 lipca.

d1o69t6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o69t6

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj