Trwa ładowanie...
adam woronowicz
28-07-2016 19:24

''Biblia Audio'': Adam Woronowicz o Jezusie [WIDEO]

''Biblia Audio'': Adam Woronowicz o Jezusie [WIDEO]
deamjgs

* “Biblia Audio” to jedno z największych słuchowisk na świecie: 110 godzin nagrań, rozpisanych na ponad 300 aktorów i muzyków, będących dźwiękową adaptacją najważniejszej księgi świata, czyli “Biblii". W projekcie udział wziął Adam Woronowicz, któremu przypadła rola Jezusa. - Dla jednych jest mesjaszem, zbawicielem świata, dla innych wręcz przeciwnie, założycielem sekty - powiedział aktor. Co jeszcze ma do powiedzenia na temat swojej roli?*

Pomysłodawcą projektu „Biblia Audio” jest Krzysztof Czeczot. W nagraniach udział bierze trzystu artystów.. Jerzy Trela wcieli się w rolę Boga, Adam Woronowicz – Jezusa Chrystusa, a Krystyna Janda, Małgorzata Kożuchowska i Wojciech Malajkat zostaną narratorami. Do projektu zostanie skomponowana oryginalna ścieżka dźwiękowa w wykonaniu m.in. Stanisław Soyki i chóru Cracow Singers.

deamjgs

“Biblia Audio” jest finansowana ze środków prywatnych oraz ze zbiórki crowdfundingowej na stronie wspieram.to. Zbiórka pieniędzy za Nowy Testament zakończyła się w maju. Zbiórka funduszy na Stary Testament rozpoczęła się 14 czerwca. Data premiery uzależniona jest od tempa zbiórki. Koniec prac planowanych jest na koniec 2017 roku. Budżet potrzebny na realizację całej produkcji to 1 910 000 zł.

Więcej informacji na stronie "Biblii Audio" (link tu).

deamjgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deamjgs