Trwa ładowanie...

"Boże ciało". Ogromne kolejki i wyprzedane bilety w kinach

"Boże ciało", które zostało nominowane do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy, ponownie przyciąga do kin tłumy. Bilety sprzedają się w mgnieniu oka.

Share
"Boże ciało". Ogromne kolejki i wyprzedane bilety w kinach
Źródło: Materiały prasowe
dtdr8a8

Po ogłoszeniu oscarowych nominacji "Boże Ciało" cieszy się ogromną popularnością. Film ponownie trafił do kin, jednak seansów jest za mało. W warszawskich kinach wszystkie bilety na wieczorne pokazy zostały wyprzedane.

W poniedziałek 13 stycznia "Boże Ciało" Jana Komasy zdobyło nominację do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy. Nic dziwnego, że produkcja już następnego dnia wróciła na ekrany niektórych kin. Jeśli jednak liczycie na to, że uda wam się obejrzeć film w najbliższym czasie, mamy złą wiadomość: bilety na popołudniowe seanse wyprzedały się w ciągu godziny.

kinoteka
Źródło: kinoteka

Seans "Bożego ciała" w Kinotece, 15 stycznia, godz. 18:15

W Warszawie "Boże Ciało" można było obejrzeć 15 i 16 stycznia tylko w Kinotece. Choć bilety w internetowej przedsprzedaży rozeszły się w mgnieniu oka, przed kasami i tak ustawiały się kolejki widzów, liczących na to, że uda im się jednak dostać na salę.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Kolejka do kasy w Kinotece, 14 stycznia

Od 17 stycznia w Warszawie będzie można obejrzeć film również wczesnym popołudniem w kinie Luna. Bilety są jeszcze dostępne. Seanse w Kinotece też jeszcze nie zostały wyprzedane, ale najlepsze miejsca są już zajęte. Oprócz tych dwóch kin "Boże Ciało" pokaże również U-jazdowski Kino. Na seanse w 16 stycznia o 20:00 i 18 stycznia o 14:00 bilety jeszcze są dostępne.

kinoteka
Źródło: kinoteka

Seans "Bożego Ciała" w Kinotece, 16 stycznia, godz. 18:15

Zobacz także: "Boże Ciało" z szansą na Oscara. Leszek Bodzak, producent filmu: "Jestem bardziej oszołomiony niż zaskoczony"

dtdr8a8

Podziel się opinią

Share
dtdr8a8
dtdr8a8