Trwa ładowanie...
d146hcd

"Boże ciało". Ogromne kolejki i wyprzedane bilety w kinach

"Boże ciało", które zostało nominowane do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy, ponownie przyciąga do kin tłumy. Bilety sprzedają się w mgnieniu oka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Boże Ciało" zostało uhonorowane nagrodą Europa Cinemas Label
"Boże Ciało" zostało uhonorowane nagrodą Europa Cinemas Label (Materiały prasowe)
d146hcd

Po ogłoszeniu oscarowych nominacji "Boże Ciało" cieszy się ogromną popularnością. Film ponownie trafił do kin, jednak seansów jest za mało. W warszawskich kinach wszystkie bilety na wieczorne pokazy zostały wyprzedane.

W poniedziałek 13 stycznia "Boże Ciało" Jana Komasy zdobyło nominację do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy. Nic dziwnego, że produkcja już następnego dnia wróciła na ekrany niektórych kin. Jeśli jednak liczycie na to, że uda wam się obejrzeć film w najbliższym czasie, mamy złą wiadomość: bilety na popołudniowe seanse wyprzedały się w ciągu godziny.

kinoteka
Podziel się

Seans "Bożego ciała" w Kinotece, 15 stycznia, godz. 18:15

W Warszawie "Boże Ciało" można było obejrzeć 15 i 16 stycznia tylko w Kinotece. Choć bilety w internetowej przedsprzedaży rozeszły się w mgnieniu oka, przed kasami i tak ustawiały się kolejki widzów, liczących na to, że uda im się jednak dostać na salę.

WP.PL
Podziel się

Kolejka do kasy w Kinotece, 14 stycznia

Od 17 stycznia w Warszawie będzie można obejrzeć film również wczesnym popołudniem w kinie Luna. Bilety są jeszcze dostępne. Seanse w Kinotece też jeszcze nie zostały wyprzedane, ale najlepsze miejsca są już zajęte. Oprócz tych dwóch kin "Boże Ciało" pokaże również U-jazdowski Kino. Na seanse w 16 stycznia o 20:00 i 18 stycznia o 14:00 bilety jeszcze są dostępne.

kinoteka
Podziel się

Seans "Bożego Ciała" w Kinotece, 16 stycznia, godz. 18:15

Zobacz także: "Boże Ciało" z szansą na Oscara. Leszek Bodzak, producent filmu: "Jestem bardziej oszołomiony niż zaskoczony"

d146hcd

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d146hcd

d146hcd