Trwa ładowanie...
brad pitt
15-05-2014 20:34

Brad Pitt detektywem w HBO

Brad Pitt detektywem w HBO
df0uf5k
df0uf5k

Stacja HBO chce, by w drugim sezonie serialu "Detektyw" wystąpił *Brad Pitt.*

- Brad już jest częścią rodziny HBO i jeśli inne zobowiązania mu nie przeszkodzą, chciałby wziąć udział w drugiej odsłonie "Detektywa" - zdradził informator "Daily Star". - Scenariusz jest tak dobry, że największe gwiazdy na świecie będą chciały zagrać.

Przypomnijmy, że bohaterami pierwszego sezonu byli Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), dwaj detektywi i byli partnerzy, którzy w połowie lat 90. pracowali w wydziale kryminalnym w Luizjanie. Prowadzili wówczas śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa, które mogło mieć rytualny podtekst. Podczas poszukiwań mordercy ich losy połączyły się w nieoczekiwany sposób, co doprowadziło do konfliktu. W 2012 roku zostaje popełnione podobne morderstwo. Dwóch nowych detektywów przydzielonych do sprawy postanawia przejrzeć akta z 1995 roku. Martin i Rust opowiadają im o dawnym śledztwie i swoim życiu, wyjawiając przy okazji powody, które skłoniły Cohle'a do odejścia z wydziału zabójstw w 2002 roku.

Seria od samego początku pomyślana została jako antologia, w której każdy sezon przedstawia innych bohaterów i historię.

Brada Pitta ostatnio można było podziwiać w obrazach "Adwokat" i "Zniewolony: 12 Years a Slave".

df0uf5k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df0uf5k