Trwa ładowanie...
d17afi5

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Robert De Niro u Martina Scorsese

Share
Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Robert De Niro u Martina Scorsese
d17afi5

Martin Scorsese nakręci reklamę. W krótkim filmiku promocyjnym wystąpią Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Robert De Niro.

To może być najgłośniejsza reklama w historii. Jej scenariusz napisze Terence Winter, czyli scenarzysta "Wilka z Wall Street", serialu "Rodzina Soprano" oraz twórca cyklu "Zakazane imperium". Za kamerą stanie Martin Scorsese, a w obsadzie znajdą się jedni z najbardziej popularnych i uznanych aktorów na świecie: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Robert De Niro. Za produkcję odpowiada natomiast studio RatPac Entertainment Bretta Ratnera ("Szefowie wrogowie").

Projekt powstanie na zlecenie Melco-Crown Entertainment, czyli globalnego lidera na rynku kasyn. Filmik będzie promował najnowszą działalność firmy, Studio City w Makau. Ośrodek otworzy się w przyszłym roku i wtedy właśnie będzie można zobaczyć reklamę Martina Scorsese.

d17afi5

Filmografię Martina Scorsese zamyka obraz "Wilk z Wall Street". Reżyser pracuje obecnie nad kilkoma nowymi projektami.

Brada Pitta od października będzie można podziwiać w dramacie wojennym "Furia" Davida Ayera.

Leonardo DiCaprio, który w ubiegłym roku wystąpił w "Wilku z Wall Street", pracuje obecnie na planie filmu "The Revenant" Alejandro Gonzáleza Inárritu.

Robert De Niro zagrał niedawno w kryminale "Feralna noc" ("The Bag Man"). W przyszłym roku aktora będzie można oglądać u boku Anne Hathaway w komedii "The Intern".

d17afi5

Podziel się opinią

Share
d17afi5
d17afi5