Trwa ładowanie...

Bradley Cooper w filmie „Narodziny gwiazdy”. Do tej roli ćwiczył swój akcent przez rok.

Bradley Cooper przez cały rok pracował nad swoim akcentem aby udoskonalić rolę w filmie „Narodziny gwiazdy”.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bradley Cooper w filmie „Narodziny gwiazdy”. Do tej roli ćwiczył swój akcent przez rok.Źródło: Youtube.com
d1hcddh
d1hcddh

„Wiedziałem, że muszę zmienić wszystko” powiedział Bradley Cooper dla Entertainment Weekly o swojej roli w filmie „Narodziny Gwiazdy”.* Aktor przez rok pracował nad obniżeniem swojego głosu o oktawę i nad zmianą akcentu.* Brał też lekcje śpiewu, bo postać w którą się wciela to Jackson Maine – światowa gwiazda muzyki country.

„Trwało to miesiące” mówi Cooper o pracy nad swoim głosem. Aktor zwrócił się również o pomoc do Sama Elliotta – kolegi po fachu o kalifornijskim pochodzeniu. Stawiając sobie Elliotta za wzór Cooper naśladował akcent i brzmienie głosu aktora. W filmie „Narodziny gwiazdy” Sam Elliot gra brata głównego bohatera – Bobby’ego.

„Narodziny gwiazdy” reżyserski debiut Bradley’a Coopera. Partneruje mu Lady Gaga.

„Narodziny gwiazdy” to reżyserski debiut aktora. W filmie Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a – muzyka country. Kiedy Maine odkrywa utalentowaną, lecz nikomu nieznaną *piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga)
*
jego kariera zaczyna się chylić ku upadkowi. Między dwójką muzyków wybucha płomienny romans, a Maine mimo wielkiego uczucia nie może pogodzić się z tym że partnerka przyćmiewa jego karierę.

„Narodziny gwiazdy” – premiera w listopadzie 2018 roku

„Narodziny gwiazdy” będą miały swoją światową premierę na festiwalu w Wenecji. Polscy widzowie będą mogli zobaczyć film w listopadzie 2018 roku. Trailer filmu zapowiada świetne widowisko z Lady Gagą i Bradley’em Cooperem w rolach głównych. „Narodziny gwiazdy” to może być jedna z najlepszych premier tej jesieni.

„Narodziny gwiazdy” trailer filmu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1hcddh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hcddh