Trwa ładowanie...

''Brick Mansions'': Paul Walker wraca na ekrany [wideo]

Share
''Brick Mansions'': Paul Walker wraca na ekrany [wideo]
d1u2mfn

Producenci *"Brick Mansions", anglojęzycznej wersji "13. dzielnicy" w reżyserii Pierre'a Morela i według scenariusza Luca Bessona, opublikowali w sieci trailer i plakat swojego dzieła.*

Akcja przeniesiona została do Detriot. Paul Walker wciela się w tajniaka, Damiena Colliera, który tropi niebezpiecznego handlarza narkotyków i porywacza (RZA). Śledztwo doprowadza policjanta do getta zwanego Brick Mansions. Po tym świecie poruszać się będzie z pomocą Lino (David Belle).

Scenariusz napisali Robert Mark Kamen ("Uprowadzona") oraz - ponownie - Luc Besson.

Polski zwiastun można zobaczyć poniżej:

Światowa premiera zaplanowana została na kwiecień.

Przypomnijmy, że Paul Walker i jego przyjaciel Roger Rodas zginęli 30-listopada zeszłego roku w wypadku samochodowym (więcejtutaj)
. Rozpędzone Porsche Carrera GT wypadło z drogi w kalifornijskim Santa Clarita, wpadło na słup i stanęło w płomieniach. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyźni nie zginęli z chwilą uderzenia, śmierć ponosząc dopiero kilkadziesiąt sekund później w pożarze wraku (więcej tutaj)
.

Aktor zostawił po sobie imponującą kolekcję samochodów (więcej tutaj)
.

Fani na całym świecie czekają na premiery jego ostatnich filmów, które w dniu tragicznej śmierci aktora były jeszcze w produkcji. *"Brick Mansions" jest jednym z nich.*

d1u2mfn

Podziel się opinią

Share
d1u2mfn
d1u2mfn