Trwa ładowanie...

Alkohol, narkotyki. Dziś wygląda jak gwiazda, którą kochali fani

Shaun Weiss był dziecięcą gwiazdą Disneya. Po wielu latach wyszło na jaw, jak dramatyczne życie prowadzi aktor. Stoczył się na samo dno: narkotyki, alkohol, włamania i inne konflikty z prawem. Prokurator pokazał, jak wygląda teraz Weiss.

Shaun Weiss odbija się od dna. Aktor już tak absolutnie nie wyglądaShaun Weiss odbija się od dna. Aktor już tak absolutnie nie wyglądaŹródło: Instagram
d33tlj6
d33tlj6

Shaun Weiss debiutował jako 10-latek w serialu "Pee-wee's Playhouse". Największą sławę przyniosła mu rola bramkarza Goldberga w trzech filmach z serii "Potężne kaczory" (1992-1996). Kariera jednak szybko przeminęła. Po latach pisano już głównie o narkotykowych wybrykach aktora i jego problemach z prawem. Doszło do tego, że w styczniu 2020 r. nie przypominał już w ogóle siebie. O jego historii zrobiło się głośno na świecie, gdy do sieci trafiły zdjęcia, tzw. mugshoty z zatrzymania Weissa po próbie kradzieży auta.

Weiss stoczył się na samo dno, ale w tej beznadziei nie został sam. Znaleźli się ludzie, którzy postanowili wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Nawet prokuratura i sąd dali mu kolejną szansę odkupienia win. Oto, jak ją wykorzystał.

Zobacz: Dziecięce gwiazdy dziś

Biuro prokuratora hrabstwa Yuba w Kalifornii poinformowało, że Shaun Weiss ukończył odwyk, na który skierował go kilka tygodni temu sąd. Oznacza to, że cofnięto zarzuty o włamanie z 2020 r., którego dokonał pod wpływem metamfetaminy.

d33tlj6

Na facebookowej stronie prokuratury pokazano zdjęcie z dnia, w którym Weissowi wręczono dokument potwierdzający ukończenie terapii.

"Shaun zademonstrował wytrwałość w trakcie terapii, dodatkowo utrudnionej pandemią COVID-19. Musiał kilkukrotnie zmieniać miejsce leczenia i same programy odwykowe. Przeszedł operację rekonstrukcji szczęki. Doświadczył go poważny wypadek jednego z członków jego rodziny" - wyliczono, z czym musiał się ostatnio zmagać.

"Shaun zyskał pracę i podróżuje po całym kraju, dając gościnne występy i rozdając autografy. Otrzymał potężne wsparcie od swoich przyjaciół i fanów postaci, w którą wcielał się w hitowym serialu 'The Mighty Ducks'" - dodano.

Zobaczcie poniżej, jak bardzo zmienił się wygląd aktora!

Shaun Weiss Facebook
Shaun WeissŹródło: Facebook

Wiosną tego roku informowano, że Disney pracuje nad reaktywacją serialu "Potężne kaczory". Zdjęcia do pierwszych dziesięciu odcinków telewizyjnego serialu zostały już zakończone. W obsadzie znaleźli się niemal wszyscy aktorzy, którzy na początku lat dziewięćdziesiątych wystąpili w trzech kinowych produkcjach. Jednej osoby jednak zabrakło i jest nią właśnie Weiss. Gdy koledzy wrócili na plan, on był w trakcie leczenia. Może teraz, gdy wyszedł na prostą, dostanie jeszcze możliwość powrotu na plan?

d33tlj6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33tlj6