Trwa ładowanie...
d43hr9g

"Candyman" - jest oficjalny trailer nowej wersji słynnego horroru. Szykuje się świetny seans

Do sieci trafił zwiastun horroru "Candyman", który uznawany jest za "duchową kontynuację" oryginału z 1992 r. Sceny pokazane w trailerze są naprawdę mocne i przerażające. Szykuje się zatem naprawdę dobry horror.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Candyman" powraca polatach w nowej wersji
"Candyman" powraca polatach w nowej wersji (Materiały prasowe)
d43hr9g

"Candyman" zaczął straszyć widzów pierwszy raz w 1992 r. Po prawie 30 latach doczekał się drugiego sequelu. Tragedia spotka mieszkańców Chicago, które tętni życiem. Candyman przebudzi się do życia i będzie dokonywał strasznych zbrodni. Lepiej nie wzywać go, gdy stoi się przed lustrem.

Reżyserką nowego filmu jest Nia DaCosta, która wcześniej nakręciła "Little Woods" i serial "Top Boy". Za scenariusz odpowiada Jordan Peele, który jest też producentem "Candymana". Na pewno przygotowali coś przerażającego, ale też dającego do myślenia. Trailer sugeruje, że uderzą w aspekt nierównego traktowania czarnoskórych Amerykanów, którzy nie żyją w dostatku.

W filmie wystąpią Yahya Abdul-Mateen II, Teyonah Parris, Colman Domingo, Nathan Stewart-Jarrett i Cassie Kramer. Pojawi się też Tony Todd, którego kojarzymy z wersji sprzed prawie 30 lat jako człowieka z hakiem zamiast ręki.

d43hr9g

Premiera filmu "Candyman" latem tego roku.

Zobacz zwiastun nowego "Candymana"

d43hr9g

Podziel się opinią

Share

d43hr9g

d43hr9g