Trwa ładowanie...
d1n0k98
Aktualności

Chace Crawford włamuje się do zakładu psychiatrycznego

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chace Crawford włamuje się do zakładu psychiatrycznego
d1n0k98

*Chace Crawford, Eliza Dushku, Brandon T. Jackson i P.J. Byrne wystąpią w thrillerze psychologicznym "Eloise", za kamerą którego staje Robert Legato.*

Film opowie o czwórce przyjaciół, którzy włamują się do opuszczonego zakładu psychiatrycznego znanego pod nazwą Eloise. Ich celem jest znalezienie certyfikatu zaświadczającego o śmierci jednego z członków rodziny Jacoba (w tej roli Chace Crawford), co natomiast pozwoli mu na odziedziczenie spadku. W trakcie włamania przyjaciele poznają przerażające fakty z życia zakładu, ale także i na temat nich samych.

Robert Legato jest laureatem dwóch Oscarów za efekty wizualne do filmów "Hugo" i "Titanic". Scenariusz napisał Chris Borrelli ("Vatican Tapes").

d1n0k98

Zdjęcia ruszają 5 maja i powstaną w Detroit w Eloise Insane Asylum, w jednym z największych zakładów psychiatrycznych na świecie. Kiedy rozpoczynała się jego budowa w 1832 roku składał się na niego tylko jeden budynek. W trakcie budowy zakład rozrósł się do 78 kolejnych, dając w efekcie samowystarczalne miasteczko, z posterunkiem policji, strażą pożarną, stacją kolejową, pocztą oraz farmami. Zakład Eloise działał do 1982 roku.

Chace Crawford znany jest z serialu "Plotkara". Eliza Dushku ostatnio zagrała w filmie "Jane Wants a Boyfriend". Brandon T. Jackson niedawno pojawił się w obrazie "Get a Job", P.J. Byrne'a można było zobaczyć w "Wilku z Wall Street".

d1n0k98

Podziel się opinią

Share

d1n0k98

d1n0k98