Trwa ładowanie...

Chajzer odpadł z Tańca z gwiazdami

Odcinek ósmy wygrała Mucha, druga była Natasza (to już się robi nudne). Odpadł Chajzer. Program rozpoczęła brawurowo Skrzynecka. Gdy Gąs powiedział, że do wszystkiego doszedł sam odparowała - Ciszę się, że doszedłeś bez mojej pomocy...
Share
Zygmunt Chajzer
Zygmunt ChajzerŹródło: Agencja Mazur
d1x51ht

Chyba chciała przebić sobotnią Foremniak, która dochodziła w "Mam Talent". Zapowiada się naprawdę wysoki poziom w rytmie przebojów z filmów. (Porno???).

Zaczynała Otylia jako Marylin Monroe. Foxtrot na marne 28 punktów. No cóż, Marylin raczej nie potykała się o własną suknię. Beata Tyszkiewicz zachwycała się plecami Otylii, a społeczeństwo zachwycało się fryzurą Iwony Pavlović. Był to czarny hełm ze starannie uformowanym na czubku pagórkiem. Czyżby Iwona wybierała się z misją pokojową na Marsa?

Tańce w tym odcinku są bardzo standardowe a komentarze jeszcze bardziej. Przy Otylii było jak zwykle o basenie a przy Chajzerze? Już wiecie? Tak! O tym, że jest coraz młodszy. Pewnie dlatego, że jest najstarszy. Trzeba przyznać, że oboje z Blanką Winiarską wyglądali super - Blanka śliczna i młoda a Chajzer miał piękną kurtkę ramoneskę. 36 punktów za jive'a.

d1x51ht

Natasza Urbańska jak co tydzień mówiła o swojej ciężkiej pracy i o tym jak trudno jest tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami". Naszym zdaniem można nie tańczyć... Natasza jako Audrey Hepburn tańczyła walca angielskiego w scenografii z otwartym oknem. - Wyglądałaś jak przez okno - wypalił Galiński. Po czym dodał - Mucha nie siada... Zabrzmiało złowrogo. Co na to Mucha nie wiemy niestety. 37 punktów.
Jest nieźle. Gąs zaśpiewał Majdanowi "Naprawdę jaki jesteś nie wie nikt". Chodziło o to żeby pokazać jaki Majdan jest wrażliwy, sympatyczny i kochany ogólnie, a nie jakiś zakapior. Wierzymy na słowo i zastanawiamy się wraz z resztą rozplotkowanej części widzów, czy ten romans Radka i Izy to na serio???? Tak czy owak z przedziałkiem na prawo Radosław wygląda imponująco. Samba z "Gorączki sobotniej nocy" na 29 punktów.

Mucha ze łzami w oczach dziękowała widzom, że uratowali ją po miażdżących ocenach w poprzednim odcinku. Dziś miała dużo łatwiej bo: 1) tańczyła po Nataszy, która dostała nie najlepsze oceny, 2) dziś jest jej kolej, żeby wygrać, 3) tańczyła do przepięknego walca z "Nocy i dni" a do tego można tańczyć nawet bez nogi. Mucha miała chyba nogi, ale nie wiemy tego na pewno, bo nie było ich widać spod wielkiej firany w kolorze majtkowego błękitu, z której uszyto jej suknię. Oczywiście cztery dziesiątki. Na zakończenie Ania zadedykowała walca tacie, bo - jak powiedziała - 9 miesięcy po tym jak jej tata zrywał nenufary ona pojawiła się na świecie. Aha. To pewnie z obawy przed nenufarem jeszcze niedawno chodziła oklejona plastrami antykoncepcyjnymi...

No i mamy sensację - Michał Kwiatkowski obciął swoją legendarną blaszaną grzywkę. Obecnie jest łysy jak kolano Gąsa. Wydaje nam się, że to właśnie jego byłą fryzurę ma teraz na głowie Pavlović... 39 punktów za paso. Fryzura przyjęta równie entuzjastycznie.

W ramach atrakcji oraz żeby przedłużyć program wszystkie pary, jednakowo ubrane zatańczyły rumbę. Fajne było to, że dziewczęta miały chyba suknie w tym samym rozmiarze.

d1x51ht

Podziel się opinią

Share
d1x51ht
d1x51ht