Trwa ładowanie...
d31jvbi

Charlize Theron na premierze "Bombshell". Wyglądała zjawiskowo

10 grudnia odbyła się premiera filmu "Bombshell" ("Gorący temat"), na której była również odtwórczyni jednej z głównych ról Charlize Theron. Gwiazda zachwyciła fotoreporterów przepiękną kreacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlize Theron wyglądała zjawiskowo na premierze "Bombshell"
Charlize Theron wyglądała zjawiskowo na premierze "Bombshell" (newspix.pl)
d31jvbi

Już niedługo do kin wejdzie film "Gorący temat" ("Bombshell"). Tymczasem w Regency Village Theatre w Westwood 10 grudnia odbyła się oficjalna premiera z udziałem gwiazd, w tym głównych aktorek grających w dramacie, Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie.

Najjaśniej lśniła na ściance Charlize Theron, która założyła czarną dopasowaną kreację. Wyglądała bardzo zmysłowo w porównaniu z koleżanką z planu Margot Robbie mającej na sobie "fioletową śledzionę", jak określiły strój media.

"Gorący temat" – fabuła

d31jvbi

Głównym tematem filmu jest zachowanie Rogera Ailesa – twórcy stacji Fox News – w stosunku do kobiet pracujących w firmie. Wszystkie boją się odmówić wpływowemu mężczyźnie, który dręczy je przez lata. W końcu trzy kobiety będące na różnych szczeblach drabiny w firmie decydują się na odważny krok, który może zmienić nie tylko o ich życie, ale także innych pracownic.

W rolach głównych wystąpili Margot Robbie, Nicole Kidman, Charlize Theron, John Lithgow. Polska premiera "Gorącego tematu" odbędzie się 17 stycznia 2020 r.

d31jvbi

Podziel się opinią

Share

d31jvbi

d31jvbi