Trwa ładowanie...

Charlize Theron na premierze "Bombshell". Wyglądała zjawiskowo

10 grudnia odbyła się premiera filmu "Bombshell" ("Gorący temat"), na której była również odtwórczyni jednej z głównych ról Charlize Theron. Gwiazda zachwyciła fotoreporterów przepiękną kreacją.

Share
Charlize Theron na premierze "Bombshell". Wyglądała zjawiskowo
Źródło: newspix.pl
d1xg2cs

Już niedługo do kin wejdzie film "Gorący temat" ("Bombshell"). Tymczasem w Regency Village Theatre w Westwood 10 grudnia odbyła się oficjalna premiera z udziałem gwiazd, w tym głównych aktorek grających w dramacie, Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie.

Najjaśniej lśniła na ściance Charlize Theron, która założyła czarną dopasowaną kreację. Wyglądała bardzo zmysłowo w porównaniu z koleżanką z planu Margot Robbie mającej na sobie "fioletową śledzionę", jak określiły strój media.

"Gorący temat" – fabuła

Głównym tematem filmu jest zachowanie Rogera Ailesa – twórcy stacji Fox News – w stosunku do kobiet pracujących w firmie. Wszystkie boją się odmówić wpływowemu mężczyźnie, który dręczy je przez lata. W końcu trzy kobiety będące na różnych szczeblach drabiny w firmie decydują się na odważny krok, który może zmienić nie tylko o ich życie, ale także innych pracownic.

d1xg2cs

W rolach głównych wystąpili Margot Robbie, Nicole Kidman, Charlize Theron, John Lithgow. Polska premiera "Gorącego tematu" odbędzie się 17 stycznia 2020 r.

d1xg2cs

Podziel się opinią

Share
d1xg2cs
d1xg2cs