Trwa ładowanie...

Charlize Theron spotyka się z byłym chłopakiem Halle Berry

Wydawało się, że romans Charlize Theron z modelem Gabrielem Aubrym będzie chwilowym zauroczeniem, ale wychodzi na to, że ich relacja kwitnie, a pikanterii ich związku dodaje fakt, że on jest byłym chłopakiem jej przyjaciółki Halle Berry, z którą ma córkę Nahlę.

Share
Charlize Theron spotyka się z byłym chłopakiem Halle Berry
Źródło: Getty Images
d1p1kni

Podobno córka Halle Berry zeswatała swojego tatę z Charlize Theron w przedszkolu, do którego chodzi adoptowany syn aktorki.

Od kiedy się poznali, nie mogą się rozstać. Paparazzi widzieli ich razem w najlepszych restauracjach Los Angeles, odwedzają się też w swoich rezydencjach.

Czy Aubry jest właściwym partnerem dla Charlize Theron? Aktorka przyznała, że jednym z powodów, dla których rozstała się z Seanem Pennem był fakt, że gwiazdor źle wywiązywał się z roli ojca.

d1p1kni

Jakim ojcem jest Aubry? Media plotkarskie nazywają go ideałem taty od kiedy zawiesił karierę modela. Czy będzie chciał dodatkowo zająć się dwójką dzieci aktorki?

Getty Images
Źródło: Getty Images

Halle Berry ze swoim byłym chłopakiem Gabrielem Aubrym

attends the SAG-AFTRA Foundation 7th Annual L.A. Golf Classic Fundraiser on June 13, 2016 in Los Angeles, California. Getty Images
attends the SAG-AFTRA Foundation 7th Annual L.A. Golf Classic Fundraiser on June 13, 2016 in Los Angeles, California. Źródło: Getty Images
d1p1kni

Podziel się opinią

Share
d1p1kni
d1p1kni