Trwa ładowanie...
dy2quyu

Charlize Theron spotyka się z byłym chłopakiem Halle Berry

Wydawało się, że romans Charlize Theron z modelem Gabrielem Aubrym będzie chwilowym zauroczeniem, ale wychodzi na to, że ich relacja kwitnie, a pikanterii ich związku dodaje fakt, że on jest byłym chłopakiem jej przyjaciółki Halle Berry, z którą ma córkę Nahlę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlize Theron spotyka się z byłym chłopakiem Halle Berry
(Getty Images)
dy2quyu

Podobno córka Halle Berry zeswatała swojego tatę z Charlize Theron w przedszkolu, do którego chodzi adoptowany syn aktorki.

Od kiedy się poznali, nie mogą się rozstać. Paparazzi widzieli ich razem w najlepszych restauracjach Los Angeles, odwedzają się też w swoich rezydencjach.

Czy Aubry jest właściwym partnerem dla Charlize Theron? Aktorka przyznała, że jednym z powodów, dla których rozstała się z Seanem Pennem był fakt, że gwiazdor źle wywiązywał się z roli ojca.

dy2quyu

Jakim ojcem jest Aubry? Media plotkarskie nazywają go ideałem taty od kiedy zawiesił karierę modela. Czy będzie chciał dodatkowo zająć się dwójką dzieci aktorki?

   Getty Images
(Getty Images)

Halle Berry ze swoim byłym chłopakiem Gabrielem Aubrym

attends the SAG-AFTRA Foundation 7th Annual L.A. Golf Classic Fundraiser on June 13, 2016 in Los Angeles, California. Getty Images
attends the SAG-AFTRA Foundation 7th Annual L.A. Golf Classic Fundraiser on June 13, 2016 in Los Angeles, California. (Getty Images)
dy2quyu

Podziel się opinią

Share
dy2quyu
dy2quyu