Trwa ładowanie...
d3z5m1s

Christian Bale może nie pośpiewać u Terrence'a Malicka

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Christian Bale może nie pośpiewać u Terrence'a Malicka
d3z5m1s

*Christian Bale obawia się, że zostanie wycięty z jednego z nowych filmów Terrence'a Malicka.*

Pod koniec 2011 roku Malick rozpoczął pracę nad dwoma nowymi projektami, "Knight of Cups" oraz filmem muzycznym, który na razie nie ma tytułu. W obu obsadził Christiana Bale'a, jednak aktor ma pewne obawy co do swojego występu w drugim ze wspomnianych filmów.

- Na planie "Knight of Cups" byłem przez cały czas, ale w przypadku drugiego projektu nie byłem w stanie zrobić wszystkiego, co miałem zrobić, więc kręciłem może trzy, cztery dni - opowiada Bale. - W rzeczywistości Terry'ego oznacza to, że najprawdopodobniej w ogóle nie zobaczycie mnie w tym filmie.

d3z5m1s

Malick znany jest z dość nietypowych metod pracy - najpierw kręci jak najwięcej ujęć z dużą liczbą aktorów, a potem nadaje filmowi formę w montażowni, często wycinając większość scen, czyli i niektórych bohaterów. Przypomnijmy, że w niezatytułowanym jak dotąd obrazie muzycznym reżysera pojawić mają się m.in. Ryan Gosling, Rooney Mara, Cate Blanchett i Haley Bennett, natomiast w "Knight of Cups" - ponownie Blanchett, wspomniany Christian Bale i Natalie Portman.

Dorobek Bale'a zamyka thriller "Out of the Furnace".

d3z5m1s

Podziel się opinią

Share

d3z5m1s

d3z5m1s