Trwa ładowanie...

"Ciemniejsza strona Greya" – sprzedano 200 tysięcy biletów. Będzie rekord frekwencji?

„Ciemniejsza strona Greya” cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony polskich widzów. Dystrybutor – firma UIP – poinformowała, że do tej pory sprzedano już w naszym kraju 200 tysięcy biletów na pierwsze pokazy filmu. Liczba ta z pewnością wzrośnie, zwłaszcza że do premiery pozostało jeszcze kilka dni. „Ciemniejsza strona Greya” trafi na ekrany kin 10 lutego.

"Ciemniejsza strona Greya" – sprzedano 200 tysięcy biletów. Będzie rekord frekwencji?Źródło: Materiały prasowe
d3uhz7t
d3uhz7t

Ciemniejsza strona Greya” jest na dobrej drodze, aby powtórzyć kasowy sukces pierwszej części, poświęconej toksycznej relacji między bogatym biznesmenem Christianem i nieśmiałą Anastasią. „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, mimo bardzo niskich ocen krytyków, zdołało zarobić ponad 560 milionów dolarów, stając się tym samym jednym z najbardziej dochodowych filmów wszech czasów. W Polsce produkcja zaliczyła najlepszy weekend otwarcia w historii,* gromadząc w kinach ponad 830 tysięcy widzów.*

Choć do premiery filmu pozostało jeszcze kilka dni, już wiadomo, że „Ciemniejsza strona Greya” również zaliczy udane otwarcie. Dystrybutor filmu poinformował, że do tej pory sprzedano w naszym kraju 200 tysięcy biletów na pierwsze pokazy.

d3uhz7t

Ekranizacja drugiej części erotycznej sagi E.L. James kontynuować będzie wątek związku Christiana i Anastasii. Bohaterowie wrócą do siebie i będą starali się zbudować zdrową relację. Na przeszkodzie stanie oczywiście zaborcza natura Greya, a także jego mroczna przeszłość. W rolach głównych ponownie występują Dakota Johnson oraz Jamie Dornan. Reżyserem „Ciemniejszej strony Greya” został James Foley. Za scenariusz produkcji odpowiada Niall Leonard.

d3uhz7t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uhz7t