Trwa ładowanie...
d2kkuro

"Ciemniejsza strona Greya": aktorzy i twórcy o filmie – „To mroczny thriller. Będzie o wiele mocniejszy”

Premiera „Ciemniejszej strony Greya” zbliża się wielkimi krokami. Twórcy produkcji co kilka dni raczą zniecierpliwionych widzów kolejnymi zwiastunami i materiałami promocyjnymi. W poniedziałek opublikowali oni w sieci krótki spot, w którym wypowiadają się m.in. odtwórcy głównych ról – Dakota Johnson i Jamie Dornan. „Ten film to mroczny thriller” – przekonują aktorzy. Czego jeszcze można spodziewać się po „Ciemniejszej stronie Greya”?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ciemniejsza strona Greya
Ciemniejsza strona Greya (Materiały prasowe)
d2kkuro

Ciemniejsza strona Greya” to kontynuacja głośnych „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, które przed dwoma laty zgromadziły w kinach prawdziwe tłumy. Choć ekranizacja powieści E.L. James nie spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków, to i tak zdołała zarobić na siebie ponad 550 milionów dolarów. Wiele wskazuje na to, że druga część erotycznego obrazu również okaże się hitem. W sieci pojawił się właśnie kolejny zwiastun filmu. Nagranie zawiera krótkie wypowiedzi aktorów i twórców, którzy zdradzają, czego można spodziewać się po drugiej odsłonie przygód Christiana i Anastasii.

„Ciemniejsza strona Greya” ma więcej intrygi i jest bardziej niepokojąca – opowiada w krótkim nagraniu odtwórczyni głównej roli – Dakota Johnson.

d2kkuro

Pierwszy film był jak przebudzenie. Druga część natomiast jest bardziej zawiła i pełna napięcia – dodaje.

„Ciemniejsza strona Greya” skupi się bardziej na psychologii postaci. Wcielający się w tytułowego bohatera Jamie Dornan zdradza, że jego bohater uzmysłowi sobie fakt, jak bardzo Anastasia jest potrzebna w jego życiu. O filmie wypowiada się także sam reżyser – James Foley:

*Ciemniejsza strona Greya jest w dużej mierze obrazem o zagrożeniu – zarówno psychologicznym, bo Ana i Christian rozstają się, jak i fizycznym, bo bohaterom grożą różne niebezpieczeństwa. *

d2kkuro

To będzie thriller. Uwielbiam ten aspekt filmu. W drugiej części zrobi się mroczniej! – zdradza z kolei Bella Heatcote, która wcieli się w nową postać opowieści.

Opublikowany zwiastun tylko potwierdza, że Ana i Christian wrócą do siebie. Ich związek tylko przez moment nie napotka na żadne przeszkody. W życiu bohaterów pojawi się bowiem kobieta, która będzie stanowić dla pary zagrożenie. „Ciemniejsza strona Greya” obfitować będzie również w sceny namiętnego i płomiennego seksu.

Film wejdzie na ekrany polskich kin już 10 lutego.

d2kkuro

Podziel się opinią

Share

d2kkuro

d2kkuro