Trwa ładowanie...
mirosław baka
10-05-2012 13:03

Dagadana o wiośnie z Mirosławem Baką

Dagadana o wiośnie z Mirosławem Baką
d268bt8
d268bt8

Grupa Dagadana zaprezentowała utwór "Sargofaj". Jak wyjaśniają twórcy, to piosenka która barwnie i sugestywnie opowiada o wiośnie głosem *Mirosława Baki.*

- Z Mirosławem Baką poznaliśmy się przy okazji koncertu jubileuszowego zespołu Raz Dwa Trzy, podczas którego wykonywaliśmy jedną z ich piosenek - opowiada o spotkaniu z aktorem wokalistka Daga Gregorowicz. - Nasz występ bardzo się spodobał panu Mirosławowi, który pogratulował Mikołajowi w garderobie. Minęło kilka miesięcy. Zebraliśmy się na odwagę i zaproponowaliśmy wspólne nagranie. Pan Mirosław ku naszej radości zgodził się, przyjechał do Studia Siedem w Piasecznie i przeczytał tekst poety Jana Gabriela Szutkowskiego w taki sposób, że w pierwszej sekundzie z radości i przejęcia popłynęły mi łzy. Tej chwili nigdy nie zapomnę. Miałam wrażenie, że te słowa płyną tylko do mnie. Spotkał nas zaszczyt współpracy z tak wielkim aktorem.

Nagrania można wysłuchać poniżej:

Piosenka pochodzi z wydanego w ubiegłym roku drugiego albumu polsko-ukraińskiej grupy, "Dlaczego nie".

Bakę ostatnio można było podziwiać w obrazie "80 milionów". Ostatnio zagrał również w filmach "Sęp", "Wałęsa" i "Obława".

d268bt8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d268bt8