Trwa ładowanie...
d329z7f

Dan Fogler dołącza do obsady ''Fantastic Beasts And Where To Find Them''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dan Fogler dołącza do obsady ''Fantastic Beasts And Where To Find Them''
d329z7f

Poszerza się obsada filmu "Fantastic Beasts And Where To Find Them", czyli ekranizacji jednego z podręczników Harry'ego Pottera. Dołączył do niej właśnie Dan Fogler.

Aktor był już od jakiegoś czasu rozpatrywany do roli Jacoba, mugola i rywala głównego bohatera - Newta Scamandera, sławnego magizoologa; autora książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" (1918), za którą w 1979 roku otrzymał Order Merlina trzeciej klasy; główny twórca "Rejestru wilkołaków" (1947) oraz "Zakazu eksperymentalnej hodowli". W wyścigu o angaż Fogler, znany m.in. z filmów "Fanboys" i "Piłki z jajami", pokonał Josha Gada, Michaela Cerę oraz Johna Krasinskiego.

Wcześniej w obsadzie znaleźli się: Eddie Redmayne jako Newt Scamander, Alison Sudo jako Queenie, Katherine Waterston jako Tina. Przed kamerą wystąpić ma również Ezra Miller.

d329z7f

Zdjęcia do "Fantastic Beasts And Where To Find Them" wystartować mają jeszcze w tym roku. Premiera zapowiedziana została na 18 listopada 2016 roku. W planach są już kolejne odsłony, które mają trafić do kin 16 listopada 2018 roku i 20 listopada 2020 roku.

Obraz wyreżyseruje David Yates ("Harry Potter i Insygnia Śmierci", "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi", "Harry'ego Pottera i Zakon Feniksa") na podstawie scenariusza samej J.K. Rowling.

d329z7f

Podziel się opinią

Share

d329z7f

d329z7f