Trwa ładowanie...

Dan Fogler dołącza do obsady ''Fantastic Beasts And Where To Find Them''

Share
Dan Fogler dołącza do obsady ''Fantastic Beasts And Where To Find Them''
dl3dgom

Poszerza się obsada filmu "Fantastic Beasts And Where To Find Them", czyli ekranizacji jednego z podręczników Harry'ego Pottera. Dołączył do niej właśnie Dan Fogler.

Aktor był już od jakiegoś czasu rozpatrywany do roli Jacoba, mugola i rywala głównego bohatera - Newta Scamandera, sławnego magizoologa; autora książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" (1918), za którą w 1979 roku otrzymał Order Merlina trzeciej klasy; główny twórca "Rejestru wilkołaków" (1947) oraz "Zakazu eksperymentalnej hodowli". W wyścigu o angaż Fogler, znany m.in. z filmów "Fanboys" i "Piłki z jajami", pokonał Josha Gada, Michaela Cerę oraz Johna Krasinskiego.

Wcześniej w obsadzie znaleźli się: Eddie Redmayne jako Newt Scamander, Alison Sudo jako Queenie, Katherine Waterston jako Tina. Przed kamerą wystąpić ma również Ezra Miller.

dl3dgom

Zdjęcia do "Fantastic Beasts And Where To Find Them" wystartować mają jeszcze w tym roku. Premiera zapowiedziana została na 18 listopada 2016 roku. W planach są już kolejne odsłony, które mają trafić do kin 16 listopada 2018 roku i 20 listopada 2020 roku.

Obraz wyreżyseruje David Yates ("Harry Potter i Insygnia Śmierci", "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi", "Harry'ego Pottera i Zakon Feniksa") na podstawie scenariusza samej J.K. Rowling.

dl3dgom

Podziel się opinią

Share
dl3dgom
dl3dgom