Trwa ładowanie...
d3vrkzy
Aktualności

David Koepp zakochany w narzeczonej Frankensteina

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Koepp zakochany w narzeczonej Frankensteina
(mat. dystrybutora)
d3vrkzy

David Koepp ma napisać scenariusz remake'u "Narzeczonej Frankensteina" dla studia Universal Pictures.

Akcja produkcji będzie się rozgrywać współcześnie - tak, by w razie potrzeby bohaterowie mogli pojawiać się również w innych filmach o potworach. Universal planuje cały tego typu cykl. Nad jego realizacją czuwać mają Alex Kurtzman (scenarzysta "W ciemność. Star Trek") i Chris Morgan (scenarzysta "Szybkich i wściekłych"). Niedawno twórcy zwołali swoich kolegów po fachu - m.in. Noah Hawleya ("Fargo"), Aarona Guzikowskiego ("Labirynt") i Eda Solomona ("Iluzja") - aby razem z nimi na nowo przyjrzeć się historiom Mumii, Frankensteina, Draculi, Narzeczonej Frankensteina i Niewidzialnego Człowieka, a także Van Helsinga.

Przypomnijmy, że Narzeczona Frankensteina zachwyciła i przeraziła widzów w 1935 roku. To potwór, którego doktor Frankenstein powołał do życia, by została oblubienicą stworzonego przez niego wcześniej monstrum. W dziele sprzed dekad w rolach głównych wystąpili Boris Karloff i Valerie Hobson.

Koepp sławę zdobył jako autor scenariuszy "Park jurajski", "Mission: Impossible", "Azyl", czy "Spider-Man", a także "Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki".

d3vrkzy

Podziel się opinią

Share

d3vrkzy

d3vrkzy