Trwa ładowanie...
gerard depardieu

Depardieu zdemolował samochody, bo mu przeszkadzały

Share
Depardieu zdemolował samochody, bo mu przeszkadzały
Źródło: AKPA
d20ydyi

Francuski aktor Gerard Depardieu wkrótce musi się stawić przed sądem. Został oskarżony o umyślne zniszczenie kilku samochodów, zaparkowanych w pobliżu jego pojazdu w Paryżu.

Depardieu wychodził z domu w Dzielnicy Łacińskiej, gdy zobaczył dwa samochody zaparkowane „na paryską modłę" - zderzak w zderzak. O kilka metrów od jego domu znajduje się znany paryski kabaret. Zaparkowane samochody należały zapewne do gości klubu.

Aktor tak silnie uderzył w auto stojące przed jego pojazdem, że całkowicie rozbił jego zderzaki i błotniki. O całym wydarzeniu poinformował portier klubu, który twierdzi, że aktor wyjeżdżał „nie licząc się z innymi zaparkowanymi w tym miejscu samochodami".

d20ydyi

Gerard Depardieu znany jest z wybuchowego temperamentu. Z drugiej strony paryscy kierowcy często parkują nie zachowując odstępu od pojazdu stojącego obok. Określenie "paryska karoseria" w ogłoszeniu o sprzedaży auta oznacza, że ma ono powgniatane zderzaki i błotniki.

Depardieu znany jest z takich filmów jak m.in. "Przyjaciel gangstera", "Niczego nie żałuję - Edith Piaf", czy "Tata i małolata".

Zobacz także:

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) **

d20ydyi

Podziel się opinią

Share
d20ydyi
d20ydyi