Trwa ładowanie...
dm01kcw

"Detektyw Pikachu" wkracza do akcji. Ryan Reynolds zrobi kultowe „pika-pika”

„Detektyw Pikachu” zbliża się wielkimi krokami. Pełnometrażowy film o przygodach najpopularniejszego pokemona zapowiada się bardzo obiecująco. Szczególnie, że głosu Pikachu udzieli Ryan Reynodls.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Detektyw Pikachu" wiosną w kinach. Głosu głównemu bohaterowi udzieli Ryan Reynolds.
"Detektyw Pikachu" wiosną w kinach. Głosu głównemu bohaterowi udzieli Ryan Reynolds. (Youtube.com)
dm01kcw

„Detektyw Pikachu” przemówi

„Detektyw Pikachu” do widzów na całym świecie przemówi już w maju przyszłego roku. Głosu kultowemu stworkowi udzieli Ryan Rainolds, znany m.in. z roli Deadpoola. Fabuła produkcji może być nieco mroczna. Akcja filmu „Detektyw Pikachu” będzie rozgrywana w utopijnym mieście Ryme City. W tej metropolii ludzie oraz pokemony żyją w niezachwianej harmonii. Głównym bohaterem oprócz wspomnianego Pikachu będzie 21-letni Tim Goodman. Chłopak w przeszłości marzył o zostaniu trenerem Pokemon, jednak jego plany pokrzyżowało zaginięcie ojca. Henry był detektywem, po którym zaginął wszelki ślad. Tim ma dość bezczynności policji. Wraz z Pikachu rozpocznie śledztwo, którego celem będzie odnalezienie zaginionego funkcjonariusza. Ich misja nie będzie jednak łatwa. Na jaw wyjdą mroczne i niebezpieczne fakty. Okaże się, że świat, w którym wspólnie żyją ludzie i pokemon jest poważnie zagrożony.

„Detektyw Pikachu” – zwiastun

dm01kcw

Niedawno światło dzienne ujrzał pierwszy zwiastun filmu „Detektyw Pikachu”. W zaledwie dwuminutowym materiale widzowie mogą poznać okoliczności poznania głównych bohaterów, a także przyjrzeć się nieco wykreowanemu światu. Jeżeli produkcja będzie równie ciekawa co jej zapowiedź, to fanów pokemonów niebawem czeka niezwykła gratka związana z ulubionym światem.

dm01kcw

Podziel się opinią

Share

dm01kcw

dm01kcw