Trwa ładowanie...
Aktualności

Długo oczekiwany ''Locke'' w kinach już od 11 kwietnia!

Share
Długo oczekiwany ''Locke'' w kinach już od 11 kwietnia!
Źródło: Solopan
d2ldik3

Film brytyjskiego scenarzysty i reżysera Stevena Knighta, oparty na oryginalnym scenariuszu nominowanego do Oscara Knighta (''Eastern Promises'', ''Dirty Pretty Things''). ''Locke'' to historia jednego człowieka, który przez 90 minut, zmagając się z czasem, rozwiązuje sprawy wydające się nie do rozwiązania... Premiera produkcji już 11 kwietnia!

''Locke'' (nasza recenzja) przykuwa uwagę dramatyczną ludzką historią o tym jak życie jednego człowieka bezpowrotnie się zmienia w ciągu jednej nocy jadąc samochodem z Birmingham do Londynu. W trakcie jazdy, Ivan (Tom Hardy) wykonuje kilka druzgocących telefonów do swojej żony Katriny (Ruth Wilson) i dwóch synów (Tom Holland i Bill Milner).

Ivan musi też poradzić sobie z telefonami od Bethan, kobiety z którą kiedyś pracował i telefonami z pracy, w tym od swojego szefa Garetha (Ben Daniels), który niechętnie, ale go zwalnia z pracy i od Donala (Andrew Scott), kolegi z pracy, który ma go zastąpić w najważniejszym wyzwaniu zawodowym, którego miał się podjąć Ivan.

d2ldik3

Zwiastun filmu:

W świetnych rolach drugoplanowych wystąpili: zdobywca nagrody BAFTA Andrew Scott znany z roli w serialu BBC, ''Sherlock'' i renomowany aktor telewizyjny I teatralny, Ben Daniels (Domek z Kart). Synów Ivana grają wschodzące gwiazdy, Tom Holland (''The Impossible'', ''How I Live Now'') i Bill Milner (''Son of Rambow'', ''X-Men First Class'').

''Locke'' - w kinach od 11 kwietnia!

d2ldik3

Podziel się opinią

Share
d2ldik3
d2ldik3