Trwa ładowanie...
d36zcb5

Do tej pory się nienawidziły. Teraz Jolie i Aniston w końcu się pogodzą?

Dwanaście lat temu Angelina Jolie związała się z Bradem Pittem, a on zostawił dla niej żonę, Jennifer Aniston. Od tamtej pory obie panie się nienawidziły, ale teraz nadarzy się okazja, aby mogły się pogodzić. Ich pojednanie podczas gali Złotych Globów może być medialnym hitem 2018 roku!
Share
Do tej pory się nienawidziły. Teraz Jolie i Aniston w końcu się pogodzą?
Źródło: Getty Images, Fot: Getty Images
d36zcb5

Już w niedzielę w The Beverly Hilton w Los Angeles odbędzie się 75. ceremonia wręczenia Złotych Globów. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło właśnie listę gwiazd, które będą wręczać nagrodę i ku zdziwieniu wszystkich, znalazły się na niej Angelina Jolie i Jennifer Aniston. Panie od ponad 10 lat konsekwentnie się unikają i bardzo rzadko pojawiają się na tych samych imprezach. W tym roku jednak postanowiły zrobić wyjątek i nie tylko obie przejdą po tym samym czerwonym dywanie, ale możliwe, że spotkają się również za kulisami imprezy z racji wykonywania prezenterskich obowiązków.

Zobacz też: Jennifer Aniston wydaje fortunę, żeby zatrzymać czas

Czy tak wielkie i głośne pojednanie jest możliwe? Amerykańscy dziennikarze już zacierają ręce, bowiem tegoroczna gala będzie stać pod znakiem ruchu #metoo i wielkiego zjednoczenia kobiet pracujących w przemyśle filmowym. Czyż nie ma lepszej okazji na to, aby zakopać w końcu wojenny topór?

d36zcb5

- Bardzo chciałabym z nią (Jennifer Aniston - przyp. red.) porozmawiać, ale to ona musiałaby pierwsza wyrazić chęć na takie spotkanie - mówiła w jednym z wywiadów Angelina, tuż po tym jak związała się z Bradem Pittem. Aniston nigdy nie odpowiedziała na to zaproszenie.

Być może teraz Jennifer nie będzie miała nic przeciwko, aby spotkać się ze swoją ex-rywalką, bo Angelina i Brad są obecnie w separacji. Myślicie, że rzeczywiście jest szansa na to, żeby w końcu się pogodziły?

Zobacz: Sensacyjny wywiad z Angeliną Jolie po rozstaniu z Bradem Pittem

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl
angelina jolie ONS.pl
angelina jolieŹródło: ONS.pl
d36zcb5

Podziel się opinią

Share
d36zcb5
d36zcb5