Trwa ładowanie...
disney
09-02-2010 16:15

"Dumbo" - klasyk Disneya po pierwszy raz w High Definition

"Dumbo" - klasyk Disneya po pierwszy raz w High DefinitionŹródło: Disney
d7uvari
d7uvari

W listopadzie ubiegłego roku Walt Disney Company wydało ulepszoną cyfrowo wersję klasycznej baśni „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Już w marcu br. będziemy mogli nacieszyć oczy odnowioną wersją kolejnej pięknej baśni Disneya – *„Dumbo”.*

Dumbo – maleńki słonik o nieproporcjonalnie wielkich uszach. Przepiękna i wzruszająca historia po raz pierwszy – z nową jakością obrazu!

W cyrku nadeszła noc narodzin – bocian odwiedza przyszłe mamy, by dostarczyć im odpowiednie maleństwa. Pani Jumbo otrzymuje długo wyczekiwanego słonika. Słonik jest słodki i uroczy – dopóki nie odsłania swoich nieproporcjonalnie ogromnych uszu. Dumbo staje się pośmiewiskiem wszystkich mieszkańców cyrku.

Odrzucony i samotny spotyka jednak wyjątkowego przyjaciela. Dzięki pomocy niezwykłej myszy o imieniu Tim, odrobinie magii i tonie odwagi, Dumbo pokonuje przeciwności i triumfuje jako jedyny latający słoń świata!

d7uvari

Już 19 marca „Dumbo” ukaże się na rynku w zupełniej nowym wydaniu – na Blu-ray i DVD. Obraz został cyfrowo poprawiony; kolory są żywsze i bogatsze. Na obu wydaniach znajdzie się mnóstwo dodatków takich jak: niewykorzystane piosenki, dodatkowe kreskówki czy materiały dokumentujące powstawanie filmu. Na Blu-ray będzie można znaleźć również gry dla całej rodziny, galerię obrazów, oryginalne zwiastuny, funkcję wzbogacenia obrazu DisneyView i mnóstwo innych dodatków.

„Dumbo” to czwarty film pełnometrażowy wytwórni Walta Disneya. Powstał w 1941 roku. Odniósł sukces głównie dzięki wspaniałej animacji i wzruszającej historii. Obraz zajął 13. miejsce na liście najlepszych filmów animowanych wszech czasów według Terry’ego Gilliama. Uważany za ulubiony film Walta Disneya, „Dumbo” otrzymał wiele wyróżnień i nagród, między innymi Oscara 1942 za najlepszą muzykę oraz nagrodę specjalną w kategorii „Najlepsza animacja” na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Film ukaże się 19 marca, w cenie 39,99 zł za DVD i 119,99 zł za combo pack zawierający płytę Blu-ray i DVD. Dystrybucja w Polsce: CD Projekt.

Zobacz także:

d7uvari

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d7uvari
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7uvari