Trwa ładowanie...

Dygant pobiła papieża! [wideo]

Dygant pobiła papieża! [wideo]Źródło: ITI Cinema
d1a2w40

„Po prostu wzięłam i zamalowałam go prosto w twarz” – o bójce z Piotrem Adamczykiem opowiada Agnieszka Dygant. Do zdarzenia doszło wieczorem w podwarszawskim lesie. Czy Piotr Adamczyk doznał poważnych uszkodzeń?

Dygant uspokaja: „Wyglądam na osobę, która by pobiła papieża? Naprawdę pobiłam go, ale... tylko na planie”. Aktorzy zagrali razem w komedii romantycznej „Listy do M.”, którą będziemy mogli zobaczyć w kinach już 10 listopada.

Dygant wciela się tutaj w bardzo energiczną żonę - Karinę, która uważa, że miłość jest jak powietrze i powinna być na wyciągnięcie ręki. Problem w tym, że jej mąż (Piotr Adamczyk) więcej czasu poświęca nie ukochanej kobiecie, ale absorbującej pracy. Kariny najwyraźniej to nie satysfakcjonuje, więc wdaje się w romans z kipiącym testosteronem Tomaszem Karolakiem, czyli filmowym Melem Gibsonem. W całym miłosnym zamieszaniu nie małą rolę odegrają Maciej Stuhr (Mikołaj), Kasia Zielińska (Betty), Roma Gąsiorowska (Doris), Paweł Małaszyński (Wladi), Kasia Bujakiewicz (Larwa) i Agnieszka Wagner (Małgorzata) oraz Wojciech Malajkat (Wojciech).

Aktorzy opowiadają o pracy na planie "Listów do M.":

„Listy do M.” to film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.

Listy do M. – komedia bardzo romantyczna! W kinach już od 10 listopada.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d1a2w40
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a2w40