Trwa ładowanie...
sacha baron cohen
27-04-2012 14:31

''Dyktator'': Marsz przeciw demokracji!

''Dyktator'': Marsz przeciw demokracji!
d48isdy
d48isdy

1 maja o godzinie 12:00 spod Kolumny Zygmunta w Warszawie wyruszy MARSZ PRZECIW DEMOKRACJI na cześć Dyktatora (Sacha Baron Cohen). Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu dostaną brodę dyktatora oraz transparenty z którymi przemaszerują od Kolumny Zygmunta do Palmy na Nowym Świecie.

Z tej okazji dystrybutor filmu ogłosił konkurs - 50 osób, które potwierdzi swój udział w marszu i ukończy go otrzyma wejściówkę do kina na pokaz przedpremierowy filmu "Dyktator" w Warszawie.

Swoje zgłoszenie do konkursu wysyłajcie na adres dystrybutora: tylkohity@wp.pl, w tytule maila wpiszcie NIECH ŻYJE DYKTATOR.
50 pierwszych osób zostanie zaproszonych na marsz, a później do kina na pokaz przedpremierowy Dyktatora.

"Dyktator" został wyreżyserowany przez Larry'ego Charlesa. Głównym bohaterem, granym przez Sachę, jest zły władca fikcyjnego państwa z Trzeciego Świata. Tyran podczas pobytu Stanach Zjednoczonych zostaje wyrzucony bez pieniędzy, ubrań i brody na ulice Nowego Jorku. Scenariusz został zainspirowany książką "Zabibah and The King" Saddama Husseina.

Poza Cohenem w obrazie występują Ben Kingsley, Anna Faris, John C. Reilly i Megan Fox. W polskich kinach film zagości 18 maja.

d48isdy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48isdy