Trwa ładowanie...

Eddie Redmayne oficjalnie z bestiami ''Harry'ego Pottera''

Share
Eddie Redmayne oficjalnie z bestiami ''Harry'ego Pottera''
d27s0ab

Eddie Redmayne podpisał kontrakt na udział w filmie "Fantastic Beasts And Where To Find Them", czyli ekranizacji jednego z podręczników Harry'ego Pottera.

Wielbiciele przygód Harry'ego Pottera mieli okazję zapoznać się z "Fantastic Beasts And Where To Find Them" po raz pierwszy już przy okazji czytania "Kamienia filozoficznego". Jako osobna publikacja 54-stronicowa książka ukazała się między 4 a 5 tomem przygód uczniów Hogwartu.

Filmy, które powstaną w oparciu o fantastyczny podręcznik, opowiedzą o magicznych stworach i innych postaciach znanych z mitologii stworzonej przez pisarkę. Nie będzie to ani sequel, ani prequel do serii o czarodzieju z błyskawicą na czole. Akcja pierwszego obrazu ma rozgrywać się w Nowym Jorku na 70 lat przed wydarzeniami z pierwszej części "Harry'ego Pottera". Bohaterem będzie pisarz, Newt Scamander. Właśnie tę postać sportretuje Eddie Redmayne.

d27s0ab

Saoirse Ronan, Dakota Fanning, Lili Simmons i Alison Sudol starają się o główną rolę kobiecą Tiny, podczas gdy Kate Upton, Katherine Waterston i Elizabeth Debicki typowane są do postaci starszej siostry Tiny, Queenie. Ponadto Steve Zisis, Zack Pearlman i Dan Fogler brani są pod uwagę do roli wroga Newta, Jacoba.

Obraz powstaje dla Warner Bros.

Produkcja ma być gotowa na premierę 18 listopada 2016 roku. Kolejne odsłony planowane są na 16 listopada 2018 roku i 20 listopada 2020 roku.

Za kamerą staje David Yates ("Harry Potter i Insygnia Śmierci", "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi", "Harry'ego Pottera i Zakon Feniksa"). W roli scenarzysty debiutuje autorka książek o czarodzieju, J.K. Rowling.

d27s0ab

Podziel się opinią

Share
d27s0ab
d27s0ab