Trwa ładowanie...
d3suiv8

ENEMEF: Marvel Night już 1 sierpnia w Multikinie!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ENEMEF: Marvel Night już 1 sierpnia w Multikinie!
(mat. dystrybutora)
d3suiv8

ENEMEF: Marvel Night, czyli noc najpopularniejszymi i najbardziej ekstrawaganckimi superbohaterami współczesnej popkultury.

Na ekranie pojawią się wszystkie najważniejsze postaci uniwersum: Iron Man, Thor, Hulk, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka. Prezentowane tej nocy filmy zostały zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o każdy szczegół uniwersum Marvela. Epickie sceny walki, interesująca fabuła i heroiczne wyczyny bohaterów sprawiają, że nie można oderwać wzroku od ekranu.

ENEMEF: Marvel Night (1 sierpnia):
- Iron Man 3D
- Thor: Mroczny świat 3D.
- Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D
- Strażnicy Galaktyki 3D (premierowo)

d3suiv8

Dołącz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/770367669682436/

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.enemef.pl

Maratony w ramach ENEMEF: MARVEL NIGHTS odbędą się 25 lipca (piątek) i 1 sierpnia (piątek) jednocześnie w 25 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:00 rano

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się w piątek 11 lipca po 16:00. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Informacje o filmach:

Iron Man 3 3D
Iron Man 3, Chiny, USA 2013, 130'
reżyseria: Shane Black
scenariusz: Drew Pearce, Shane Black
obsada: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle
muzyka: Brian Tyler

Robert Downey Jr powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony'ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – "Iron Man 3 3D". Tony Stark wyrusza w podróż, by zemścić się na tych, przez których jego świat legł w gruzach. Będzie musiał stawić czoła bezwzględnemu Mandarynowi. Na próbę zostanie wystawiona jego siła charakteru i duch walki, może polegać tylko na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkryje odpowiedź na nurtujące go od dawna pytanie: Czy to zbroja czyni superbohatera? Trzecia część przez wielu uważana jest za najlepszą z całej serii o Iron Manie.

Thor: Mroczny świat 3D
Thor: The Dark World, USA 2013, 112'
scenariusz: Christopher Yost, Christopher Markus, Stephen McFeely
reżyseria: Alan Taylor
obsada: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Anthony Hopkins
muzyka: Brian Tyler

Kontynuacja przygód Thora, superbohater znów stanie do walki o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym wrogiem. W następstwie wydarzeń przedstawionych w filmach "Thor" i "Avengers" superbohater walczy o przywrócenie porządku w całym Kosmosie. Starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, Thor musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować świat. Ciekawostka: młot Thora stworzono w trzydziestu wersjach, każda o innej wadze i zastosowaniu, w zależności od sposobu użycia podczas kręcenia zdjęć.

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D
Captain America: The Winter Soldier, USA 2014, 128'
reżyseria: Anthony Russo, Jon Russo
scenariusz: Christopher Markus, Stephen McFeely
obsada: Chris Evans, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson
muzyka: Henry Jackman

"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" to jedna z najlepszych produkcji Marvel Studios. Po zakończeniu przygody z członkami grupy Avengers, Kapitan Ameryka kontynuuje współpracę z Nickiem Fury oraz agencją T.A.R.C.Z.A. Spotyka dawnego przyjaciela Jamesa "Bucky'ego" Barnesa, który po praniu mózgu został rosyjskim mordercą, znanym jako Winter Soldier. Pojawia się również nowy złoczyńca - Crossbone. Superbohater łączy siły z Czarną Wdową. Kiedy kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie atakuje nowy wróg – Zimowy żołnierz… "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" to rozrywka na najwyższym poziomie. Film przywodzi na myśl szpiegowskie klimaty jak z Jamesa Bonda, a do tego jest wypełniony pościgami, wybuchami i... świetnymi dialogami.

Strażnicy Galaktyki 3D (PREMIEROWO)
Guardians of the Galaxy, USA 2014, 122'
reżyseria: James Gunn
scenariusz: James Gunn, Nicole Perlman
obsada: Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Bradley Cooper
muzyka: Tyler Bates

Specjalny pokaz premierowy!

Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania potężnego Ronana, który zagraża całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć jego zemsty, Quill zmuszony jest zawrzeć sojusz z czterema outsiderami: Rocketem – uzbrojonym szopem, Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną Gamorą i niebezpiecznym Draksem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich towarzyszy do walki, od której zależą losy całej galaktyki. "Strażnicy Galaktyki 3D" to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Z pozoru wydają się nieudacznikami, ale to oni uratują wszechświat przed zagładą. Swoich głosów użyczyli Bradley Cooper (Rocket) i Vin Diesel (Groot).

d3suiv8

Podziel się opinią

Share

d3suiv8

d3suiv8