Trwa ładowanie...
d33q7kk

Eva Green domaga się odszkodowania. Za to, że nie powstał film, w którym miała zagrać

Aktorka od kilku lat gra wyłącznie w kasowych produkcjach. Potrafi więc zawalczyć o wysokie gaże oraz wyegzekwowanie tej kwoty. Nawet gdy film nie powstał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eva Green jest znaną, francuską aktorką.
Eva Green jest znaną, francuską aktorką. (Getty Images)
d33q7kk

Kariera Evy Green to nieustające pasmo sukcesów. Od pierwszej filmowej roli w słynnych "Marzycielach", po rolę dziewczyny Jamesa Bonda w "Casino Royale" i mroczną kreację w serialu "Dom grozy" - czego się nie dotknie, aktorka zamienia w złoto.

Charakterystyczna uroda gwiazdy sprawia, że głównie można oglądać ją w intrygujących fabułach. Najbliższe miesiące Eva Green miała spędzić na planie dreszczowca "A Patriot". Do produkcji jednak nie dojdzie.

Zobacz: Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

Aktorka miała zagrać w filmie główną rolę - funkcjonariuszki straży na Ziemi zdewastowanej przez zmiany klimatyczne. Jej kontrakt gwarantował, że gaża zostanie opłacona, nawet gdy do powstania filmu nie dojdzie. Zdjęcia miały ruszyć w Dublinie w sierpniu, ale zapadła decyzja o rezygnacji z produkcji.

d33q7kk

Mimo to obiecana kwota nie trafiła na konto Evy Green. Gwiazda postanowiła poszukać sprawiedliwości w sądzie. Złożyła pozew z żądaniem odszkodowania w wysokości miliona dolarów.

Producenci uznali, że aktorka nie otrzymała wypłaty, ponieważ złamała warunki umowy. Nie ujawnili jednak, o jakie przepisy konkretnie chodzi. Która wersja wydarzeń jest prawdziwa, rozstrzygnie sąd.

d33q7kk

Podziel się opinią

Share

d33q7kk

d33q7kk