Trwa ładowanie...
niezniszczalni
19-12-2013 13:33

''ExpendaBelles'': Zoë Bell pokaże co potrafi

Share
''ExpendaBelles'': Zoë Bell pokaże co potrafiŹródło: Alchemedia Films
d2d8ssy

*Zoë Bell prowadzi negocjacje w sprawie roli w filmie "ExpendaBelles", czyli żeńskiej wersji "Niezniszczalnych".*

Wcześniej prace nad podobnym projektem ogłosiło studio 1984 Private Defense Contractors. W obsadzie znalazły się już Gina Carano i Katee Sackhoff. Producent Avi Lerner poinformował niedawno, że pragnie pozyskać Meryl Streep, Cameron Diaz i Millę Jovovich do konkurencyjnego filmu, "ExpendaBelles". Teraz do listy kandydatek dopisał Zoë Bell, zawodową kaskaderkę.

- Spotkałam się z producentami - potwierdziła Bell. - Nie mają jeszcze reżysera, więc nic jeszcze nie jest pewne, ale bardzo chciałabym zagrać w tym filmie.

d2d8ssy

- Film "ExpendaBelles" będzie spektakularny i równie dobry co wszystkie trzy części "Niezniszczalnych" - zapewnia Avi Lerner. - Nie zabraknie walk, licznych efektów specjalnych i popisów kaskaderskich. Ten spektakl będzie żeńskim odpowiednikiem tego, co dokonali do tej pory Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Harrison Ford, Mel Gibson, Bruce Willis i Jean-Claude van Damme. Mamy już na pokładzie dwie wspaniałe scenarzystki, Karen McCullah Lutz i Kirsten Smith. Teraz szukamy pani reżyser.

Choć zdjęcia do "ExpendaBelles" realizowane będą w Bułgarii, akcja filmu rozegra się w Brunei.

Zoë Bell mogliśmy podziwiać ostatnio w przebojach "Django" i "Niepamięć".

d2d8ssy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d8ssy
d2d8ssy