Trwa ładowanie...
d1o3yae

''ExpendaBelles'': Zoë Bell pokaże co potrafi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''ExpendaBelles'': Zoë Bell pokaże co potrafi
(Alchemedia Films)
d1o3yae

*Zoë Bell prowadzi negocjacje w sprawie roli w filmie "ExpendaBelles", czyli żeńskiej wersji "Niezniszczalnych".*

Wcześniej prace nad podobnym projektem ogłosiło studio 1984 Private Defense Contractors. W obsadzie znalazły się już Gina Carano i Katee Sackhoff. Producent Avi Lerner poinformował niedawno, że pragnie pozyskać Meryl Streep, Cameron Diaz i Millę Jovovich do konkurencyjnego filmu, "ExpendaBelles". Teraz do listy kandydatek dopisał Zoë Bell, zawodową kaskaderkę.

- Spotkałam się z producentami - potwierdziła Bell. - Nie mają jeszcze reżysera, więc nic jeszcze nie jest pewne, ale bardzo chciałabym zagrać w tym filmie.

d1o3yae

- Film "ExpendaBelles" będzie spektakularny i równie dobry co wszystkie trzy części "Niezniszczalnych" - zapewnia Avi Lerner. - Nie zabraknie walk, licznych efektów specjalnych i popisów kaskaderskich. Ten spektakl będzie żeńskim odpowiednikiem tego, co dokonali do tej pory Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Harrison Ford, Mel Gibson, Bruce Willis i Jean-Claude van Damme. Mamy już na pokładzie dwie wspaniałe scenarzystki, Karen McCullah Lutz i Kirsten Smith. Teraz szukamy pani reżyser.

Choć zdjęcia do "ExpendaBelles" realizowane będą w Bułgarii, akcja filmu rozegra się w Brunei.

Zoë Bell mogliśmy podziwiać ostatnio w przebojach "Django" i "Niepamięć".

d1o3yae

Podziel się opinią

Share

d1o3yae

d1o3yae