Trwa ładowanie...
ryan gosling
30-12-2014 04:34

Film Ryana Goslinga nie trafi do kin

Share
Film Ryana Goslinga nie trafi do kin
dmnyiaq

Film "Lost River", debiut reżyserski Ryana Goslinga, trafi od razu do dystrybucji domowej.

Wytwórnia Warner Bros. chciała pozbyć się filmu od razu po canneńskiej premierze jednakże chętnych do dystrybucji nie znaleziono. Szefowie wytwórni zdecydowali więc, że produkcja w kwietniu przyszłego roku trafi od razu na nośniki domowe.

Film po pokazach w Cannes opisywano jako "dziwny" lub "dla koneserów". "Gdyby w jakiś sposób Terrence Malick i David Lynch poczęli artystyczne dziecko miłości i zostałoby one porwane, duszone i wielokrotnie kopane w twarz przez Nicolasa Windinga Refna, efekt musiałby przypominać 'Lost River'" - pisał o debiucie Goslinga dziennikarz "Variety" Justin Chang i była to jedna z łagodniejszych ocen dzieła.

dmnyiaq

Tytuł obrazu odnosi się do miejsca, w którym rozgrywa się akcja. Lost River to niegdyś idylliczne miasteczko, które teraz popada w ruinę i zaczyna pociągać za sobą swoich mieszkańców. Opowieść dotyczy samotnej matki, która opiekuje się dwoma synami. Jeden z nich odnajduje tajemną drogę do podwodnego miasta.

Przed kamerą Goslinga stanęli Matt Smith, Iain De Caestecker, Saoirse Ronan, Christina Hendricks, Ben Mendelsohn i Eva Mendes.

dmnyiaq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmnyiaq
dmnyiaq