Trwa ładowanie...
d3c1905

Freida Pinto w "Księdze dżungli"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Freida Pinto w "Księdze dżungli"
d3c1905

*30-letnia Freida Pinto, zjawiskowa piękność rodem z Indii powraca. Modelka i aktorka, która zyskała międzynarodowy rozgłos dzięki roli Latiki w głośnej i obsypanej nagrodami produkcji "Slumdog. Milioner z ulicy" Danny’ego Boyle’a dołączyła do obsady "Księgi dżungli" w reżyserii Andy'ego Serkisa. *

Hinduska aktorka spotkała się już na planie z Serkisem przy okazji "Genezy planety małp". Pinto zagra jedną z aktorskich ról obok Matthew Rhysa i Rohana Chanda. Jonathan Cavendish, Christian Bale, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch oraz sam Andy Serkis zagrają jako zwierzęta metodą "performance capture".

Freida Pinto fot. ONS

d3c1905

Film przedstawi historię wychowywanego przez wilki chłopca, Mowgliego, nowemu pokoleniu widzów. Bohater, razem ze swoimi przyjaciółmi - misiem Baloo, panterą Bagheerą oraz pytonem Kaa - przeżywa różne przygody i stawia czoła groźnemu tygrysowi o imieniu Shere Khan.

"The Jungle Book: Origins" trafi do kin 21 października 2016 roku.

Przypomnijmy, że nie jest to jedyna produkcja na podstawie "Księgi dżungli" Rudyarda Kiplinga. 29 października 2015 roku do kin wejść ma film w reżyserii Jona Favreau i według scenariusza Justina Marksa.

Freida Pinto zagrała ostatnio w dramacie "Knight of Cups". Zwiastun poniżej:

d3c1905

Podziel się opinią

Share

d3c1905

d3c1905