Trwa ładowanie...
gal gadot
28-08-2017 13:13

Gal Gadot celowo przegrała wybory Miss Universe? "Zakładała brzydkie kostiumy i udawała, że nie mówi po angielsku"

​Gal Gadot, która zasłynęła z brawurowej roli w "Wonder Woman", zdradziła zaskakującą historię ze swojej młodości. Chodzi o konkurs Miss Universe, w którym wzięła udział jako 18-latka.

Gal Gadot celowo przegrała wybory Miss Universe? "Zakładała brzydkie kostiumy i udawała, że nie mówi po angielsku"Źródło: Getty Images
d2skkzs
d2skkzs

Mało kto pamięta, że Gal Gadot wygrała Miss Izreala w 2004 r. Niedługo później wybrano ją do reprezentacji kraju w konkursie Miss Universe. Marzenie wielu modelek nie było jednak przeznaczeniem młodej Gadot, która nie była gotowa na skok na głęboką wodę.

"Wiedziałam, że nie chcę być Miss Universe. To nie dla mnie. Dla 18-latki to była ogromna odpowiedzialność. Przegrałam sromotnie. Ale triumfowałam" - mówi Gadot. Jak się okazuje, aktorka specjalnie zakładała stroje, w których nie prezentowała się najlepiej. Udawała też, że nie mówi po angielsku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Co więcej, Gadot odmówiła udziału w castingu do roli dziewczyny Bonda.

d2skkzs

"Rzuciłam do agenta: 'Co ty opowiadasz? Jestem w szkole. Nie jestem aktorką. Nie zrobię tego'. A on na to: 'Okaż szacunek i idź'".

Gadot odmówiła. Jej rolę dostała Olga Kurylenko. Ale na nową propozycję szybko pnąca się po szczeblach kariery dziewczyna nie musiała czekać długo. W 2009 r. zagrała w filmie "Szybko i wściekle".

#dziejesiewkulturze: Liban chce zbojkotować ''Wonder Woman''

<<walks>> the red carpet during the CW Network celebration of its new series "The Beautiful Life: TBL" at the Simyone Lounge on September 12, 2009 in New York City. Getty Images
<<walks>> the red carpet during the CW Network celebration of its new series "The Beautiful Life: TBL" at the Simyone Lounge on September 12, 2009 in New York City. Źródło: Getty Images
d2skkzs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2skkzs