Trwa ładowanie...

''Get the Gringo'': Mel Gibson i meksykańskie wakacje w zwiastunie [wideo]

''Get the Gringo'': Mel Gibson i meksykańskie wakacje w zwiastunie [wideo]Źródło: Monolith Films
d2bq4py
d2bq4py

W internecie pojawił się zwiastun "Get the Gringo" z *Melem Gibsonem, filmu do niedawna znanego pod tytułem "How I How I Spent My Summer Vacation".*

Film wyreżyserowany przez Adriana Grunberga, będzie opowiadać historię amerykańskiego przestępcy, który zostaje schwytany przez meksykańskie służby i osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Tam będzie musiał nauczyć się przeżyć w świecie przemocy, korupcji i handlu narkotykami, a pomagać mu będzie... 9-letni chłopiec.

Zdjęcia do filmu powstawały w prawdziwym więzieniu w meksykańskim Veracruz i wzbudziły kontrowersje oraz fale protestów. W styczniu 2010 roku położony nad Zatoką Meksykańską zakład karny został częściowo opróżniony i przekształcony w filmowy plan. Sprzeciwiali się temu rodziny skazanych. Chociaż władze zapewniały, że więźniowie zostali przeniesieni do nowego zakładu, ich bliscy obawiali się, że jeśli nowy budynek nie zostałby ukończony na czas, osadzeni trafiliby do więzień w różnych częściach kraju. Doszło nawet do tego, że 28 grudnia ubiegłego roku, setki ludzi przez 24 godziny protestowało pod bramami upatrzonego przez Gibsona zakładu penitencjarnego.

Poniżej prezentujemy zwiastun "Get the Gringo":

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 9 marca.

d2bq4py
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bq4py