Trwa ładowanie...
d2voi9b

Gnomy rozrabiają

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
5
2
d2voi9b
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Gnomy rozrabiają" to nie tylko zabawna animacja, ale również obiektywne spojrzenie na samotnych nastolatków, którzy większość czasu spędzają z telefonem w ręku. Okazuje się bowiem, że znalezienie prawdziwych przyjaciół nie jest takie proste.

Gnomy rozrabiają – opis fabuły

W animacji "Gnomy rozrabiają" główną bohaterką jest Chloe, dla której częste przeprowadzki i zmiany szkoły są częścią normalnego życia. Dziewczynka jest smutna z tego powodu, dlatego ze znajomymi kontaktuje się wyłącznie przez telefon, który jest jej jedynym przyjacielem.

Wydaje się, że kolejna przeprowadzka do nowego domu to jedynie kolejny przystanek. Chloe nie chce nawiązać znajomości z sąsiadem Liamem, a krasnale ogrodowe, które znajduje w wielkiej posiadłości, wydają jej się wstrętne.

Podczas sprzątania dziewczynka znajduje wisiorek z zielonym kamieniem w jednym z pomieszczeń. Oddaje go jednak najpopularniejszej dziewczynie w szkole. Chloe nie zdaje sobie sprawy, że był to kamień, który pieczętował portal do innego wymiaru, z którego zaczyna wyskakiwać coraz więcej wiecznie głodnych potworków.

Razem z krasnalami niezdobiącymi jedynie domu, ale będącymi strażnikami i obrońcami świata musi stawić czoło niebezpieczeństwu.

Czy dziewczynka odnajdzie nareszcie nowych przyjaciół, a początkowa niechęć do Liama zamieni się w prawdziwą przyjaźń?

Gnomy rozrabiają – ciekawostki

  • Film dla dzieci "Gnomy rozrabiają" to druga produkcja o krasnalach ogrodowych, która weszła do kin w 2018 roku. Pierwszą był "Sherlock Gnom" znany również pod tytułem "Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali";
  • Reżyser Peter Lepeniotis przyznał, że inspiracją dla historii o gnomach były takie produkcje jak "Łowcy potworów" (1987), "Gremliny rozrabiają" (1984) oraz "Pogromcy duchów" (1984).
Gnomy rozrabiają
Tytuł oryginalny

Gnome alone

Gatunek

Animacja, Dla dzieci, Przygodowy, Komedia

Kraj produkcji

Kanada

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

20.10.2017

Data polskiej premiery

26.01.2018

Czas trwania

89 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

5
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2voi9b
d2voi9b
d2voi9b