Trwa ładowanie...

Graham Norton Show - gratka dla fanów hollywoodzkich gwiazd w BBC Entertainment

Graham Norton Show - gratka dla fanów hollywoodzkich gwiazd w BBC EntertainmentŹródło: BBC
d4k856d
d4k856d

Tom Cruise opowie co przeraziło go w czasie pracy nad najnowszym filmem, Gerard Butler wyjawi, że nie przepada za pracą nad wyczynami kaskaderskimi, Olga Kurylenko omówi wpływ kapusty na kobiece kształty, a na koniec w studiu wystąpi grupa Paramore.

W pierwszym odcinku nowej serii programu (20 kwietnia o 20:00 w BBC Entertainment), Graham Norton będzie gościł gwiazdora Hollywood, Toma Cruise’a. W programie pojawi się także partnerka Cruise’a z jego ostatniego filmu – Olga Kurylenko, szkocki amant Gerard Butler oraz amerykański zespół rockowy Paramore.

Program zaczyna się od niespodzianki – Tom Cruise ma dla Grahama prezent z okazji 50. urodzin: zespół Mariachi, który zagrał gospodarzowi programu Happy Birthday, a potem wykonał piosenkę znaną z filmu Top Gun – You’ve Lost That Lovin’ Feeling.

Tom przybył do studia, by opowiedzieć o swym nowym filmie pt. Niepamięć. Jak się okazuje, praca nad jedną z ważnych sekwencji przebiegała… niekonwencjonalnie.

- Siedzimy z Olgą na motorze, mamy uciekać przed helikopterem. Mówię jej “Choćby się nie wiem co działo, trzymaj się mnie, a ja już sobie poradzę”. A ona w kółko “Nie jedź tak szybko, nie jedź tak szybko!’. Oczywiście, że jedziemy bardzo szybko! Wpadliśmy na niewielki uskok, I nagle widzę ręce Olgi! Przycisnęła mnie w dół, złapała kierownicę…! Byłem przerażony, bo pędziliśmy dobrze ponad 100 kilometrów na godzinę! Wrzasnąłem “Wcale nie pomagasz, zaraz nas zabijesz!”

d4k856d

Tom potwierdził też, że zamierza zrealizować piątą część Mission Impossible. Obmyśla właśnie jej fabułę. Graham zapytał go, czy wraz z upływem lat praca nad filmami akcji nie staje się trudniejsza. - Jeszcze nie – odpowiedział Tom. – Jeszcze mi nic nie odpadło.

Gerard Butler opowiadał z kolei o pracy nad sekwencjami kaskaderskimi, które pojawiają się w wielu filmach z jego udziałem.

- Ludzie nie zdają sobie sprawy, jakie to niebezpieczne – powiedział. – Uwielbiam śpiewać (co akurat nie ma nic wspólnego z kaskaderskimi wyczynami), ale w zeszłym roku zauważyłem, że nie jestem w stanie wyciągać wyższych dźwięków. Kiedy mnie przebadano, okazało się, że miałem złamane dwie kości szyi. A właśnie wtedy spędzałem kolejne dni zdjęciowe kręcąc różne sceny walk.

Olga Kurylenko oznajmiła, że bardzo lubi kapustę.

d4k856d

- Mama kazała mi ją jeść, a ja bardzo to warzywo polubiłam. Głównie dlatego, że powiedziała, że powiększy mi to... ważne części mojego ciała. Ale chyba nie zadziałało to tak, jak się spodziewałam. – Olga wskazała na swój dekolt i dodała – Liczyłam na dużo więcej!

W pierwszym odcinku wystąpił też zespół Paramore, który zagrał Still Into You, a potem dołączył do gości Grahama na krótką pogawędkę.

Co jeszcze wydarzyło się pierwszym odcinku? Zapraszamy na Graham Norton Show do BBC Entertainment, w sobotę 20 kwietnia o 20:00.

UWAGA – wszystkie przytoczone wypowiedzi zarejestrowano w czasie nagrania programu. Niektóre z nich mogą nie zostać wykorzystane w ostatecznej, wersji przeznaczonej do emisji.

W kolejnym odcinku, który zostanie wyemitowany 27 kwietnia o 20:00, gośćmi Grahama będą Michael Bublé, Amanda Holden i Jack Dee.

d4k856d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k856d