Trwa ładowanie...
Green Book

"Green Book” z 5 nominacjami do Oscara w najważniejszych kategoriach. W kinach 8 lutego

"Green Book” od września konsekwentnie umacnia swoją pozycję objawienia tego sezonu zarówno wśród publiczności, jak w obiegu festiwali i nagród. Po Złotych Globach przyszedł czas na nominacje do Oscara.

Share
"Green Book” z 5 nominacjami do Oscara w najważniejszych kategoriach. W kinach 8 lutego
Źródło: Materiały prasowe
d3aj59e

Po otrzymaniu 3 Złotych Globów, prestiżowej nagrody Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych, głównej nagrody na Festiwalu Filmowym w Toronto, Nagrody Critics’ Choice Award, dwóch nagród National Board of Review, czterech nominacji do nagrody BAFTA, oraz dziesiątek innych nagród i nominacji, dzisiaj "Green Book” z pięcioma nominacjami do Oscara rozpoczyna swoją walkę o najważniejsze nagrody w branży filmowej!
Laureatów Oscarów poznamy podczas ceremonii rozdania, która odbędzie się 24 lutego.

"Green Book” Petera Farrelly'ego już oficjalnie rozpoczął swoją drogę na Oscarowe podium! Film otrzymał dziś 5 nominacji do Nagród Akademii w najważniejszych kategoriach:

Najlepszy Film
Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy – Viggo Mortensen
Najlepszy Aktor Drugoplanowy – Mahershala Ali
Najlepszy Scenariusz Oryginalny – Nick Vallelonga, Brian Hayes Currie, Peter Farrelly

Najlepszy Montaż – Patrick J. Don Vito

Drobny cwaniaczek z Bronxu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée. Ich wspólna podróż, pełna zaskakujących przygód, okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

d3aj59e

Podziel się opinią

Share
d3aj59e
d3aj59e