Trwa ładowanie...

Gwiazdy filmu "Miłość jest wszystkim" radzą jak przygotować się do świąt [WIDEO]

"Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to nowa świąteczna komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki.

Gwiazdy filmu "Miłość jest wszystkim" radzą jak przygotować się do świąt [WIDEO]Źródło: Materiały prasowe
d164e99
d164e99

Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc i uspokojeniu świątecznych nerwów. Historia dla każdego, kto w świątecznym czasie wariuje z nadmiaru obowiązków i zastanawia się jak przetrwać ten czas. Czy miłość jest odpowiedzią? Czy miłość wystarczy?

TADEUSZ SZAJNOCHA (Leszek Lichota)

Jest tuż przed czterdziestką, chodzący człowiek-pech. Po maturze nie może zakotwiczyć na dłużej w żadnej pracy. Aktualnie zatrudniony jest jako dźwigowy w jednej z gdańskich stoczni. Kochający ojciec i mąż, kochany również przez swoją rodzinę. Jest dużym chłopcem, co sprawia, że ma idealny kontakt z dziećmi. W prawdziwym, dorosłym życiu nie potrafi podejmować decyzji i sterowany jest przez żonę i otoczenie, co jest mu bardzo na rękę. Tadeuszowi brakuje silnej woli, z natury jest mało aktywny, w sumie mógłby cały dzień spędzić w klapkach np. grillując. To wszystko nie zmienia faktu, że jest dobrym człowiekiem.

EWA SZAJNOCHA (Julia Wyszyńska)

Zabiegana mama dwójki dzieci. Nieustannie martwi się o swojego męża Tadeusza, który z powodu prześladującego go pecha ma problem z utrzymaniem pracy. Mimo problemów finansowych tworzą szczęśliwą, kochającą się rodzinę i z niecierpliwością oczekują świąt Bożego Narodzenia. Ewa jest zorganizowaną, pełną energii osobą, która pilnuje, by dzieci miały odrobione lekcje, a mąż kanapki do pracy. Coraz częściej jednak czuje, że ilość obowiązków ją przytłacza. Tuż przed Wigilią małżeństwo Szajnochów zostanie wystawione na próbę, kiedy każde z małżonków będzie próbowało zachować w tajemnicy ważną dla rodziny informację.

d164e99

Film wejdzie na ekrany kin 23 listopada 2018 roku.

Zoacz więcej:
Informacje o filmie i plakat
Igor Herbut śpiewa do filmu "Miłość jest wszystkim"

d164e99
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d164e99