Trwa ładowanie...
d3w9y0j

Gwiazdy "Igrzysk śmierci" oraz "Zaczarowanej" w rozbrajającej komedii "Dzień z życia blondynki"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazdy "Igrzysk śmierci" oraz "Zaczarowanej" w rozbrajającej komedii "Dzień z życia blondynki"
(Facebook)
d3w9y0j

Wyobraźcie sobie, że możecie zdobyć pracę marzeń. Macie kilka godzin by dotrzeć na rozmowę i zachwycić przyszłego szefa. Tylko, że właśnie tego dnia możecie pobić rekord Guinnessa w byciu pechowcem, i niewiele brakuje, by przyznano wam honorową nagrodę Darwina. A do tego obudziliście się w nie swoim łóżku, bez torebki, i do ubrania macie ciuch tak jaskrawy, że widać go nawet z Księżyca. W filmie *"Dzień z życia blondynki", który na ekrany wejdzie 6 lutego, po swoje szczęście pędzi zdolna dziennikarka Meghan Miles.*

Wyróżnia ją niezwykła inteligencja, pomysłowość oraz niebywały urok w kolorze blond. W rolę Meghan wciela się Elizabeth Banks znana jako zjawiskowa, elegancka Effie Trinket z „Igrzysk śmierci”. W zabawnych potyczkach z losem towarzyszy jej przystojny barman Gordon – w tej roli James Marsden, który dał się poznać jako czarujący książę w „Zaczarowanej”.

Pracując nad „Dniem z życia blondynki” scenarzysta/reżyser Steven Brill, chciał wykorzystać nieograniczony komediowy potencjał opowieści o bohaterce - klasycznej blondynce, zagubionej na swoim własnym podwórku. Akcję umieścił w Los Angeles i porzucił główną bohaterkę w zupełnie nieznanej jej okolicy. Jeżeli chce dotrzeć do domu, musi oprzeć się na własnej pomysłowości. „Bawi mnie założenie, iż coś tak banalnego, jak znalezienie się we własnym mieszkaniu, okazuje się ogromnym wyzwaniem”- mówi reżyser o swojej koncepcji fabularnej. „Postanowiłem, że w jednym dniu akcji zawrę wszystkie możliwe niefortunne zdarzenia. Zacząłem się zastanawiać, do jakiego stopnia można kogoś rzucić na otwarte morze we współczesnym świecie?”. Okazało się, że możliwości są nieograniczone.

d3w9y0j

Meghan jest dziennikarką z Los Angeles, której marzeniem jest prowadzenie wiadomości w jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy rzuca ją narzeczony, a dziewczyna traci szansę na awans. Ale od czego są najlepsze przyjaciółki! Ubierają ją w prowokacyjną żółtą sukienkę i organizują szalony wieczór na mieście. Atmosfera najmodniejszego nocnego klubu wszystkim poprawia nastrój i nawet urocza Meghan zaczyna zuchwale flirtować z przystojnym barmanem, Gordonem. To, co wydarzyło się następnego dnia, gdy Meghan obudziła się w mieszkaniu Gordona, w zupełnie nie znanej sobie dzielnicy LA, uruchomiło serię niefortunnych zdarzeń. I tak, w jeden dzień, porządna dziewczyna przeżyje wiele mało chwalebnych przygód.

"Dzień z życia blondynki" – w kinach od 6 lutego.

d3w9y0j

Podziel się opinią

Share

d3w9y0j

d3w9y0j