Trwa ładowanie...
d3iit59
Gwiazdy "Narzeczony mimo woli" Piotr Adamczyk i Mikołaj Roznerski składają życzenia świąteczne. Zobacz wideo

Gwiazdy "Narzeczony mimo woli" Piotr Adamczyk i Mikołaj Roznerski składają życzenia świąteczne. Zobacz wideo

Czego na święta życzą nam Piotr Adamczyk i Mikołaj Roznerski, gwiazdy nadchodzącej komedii romantycznej "Narzeczony na niby"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Piotr Adamczyk, czyli Mr. Doctor, Darek

d3iit59

W filmie Darek jest trochę crazy i na pewno nie jest świętszy od papieża. Bliżej mu do tych po drugiej stronie. You know what I mean. Zabawny jak diabli i piekielnie inteligentny! Pracuje w show-biznesie i jest reżyserem programów telewizyjnych. Mr. Director, który sztukę kochania opanował do perfekcji. Szkoda tylko, że sztukę kochania... samego siebie.

d3iit59

Mikołaj Roznerski, w filmie Barnaba:

Jest kilka rzeczy, których nie wiecie o Barnabie. To krawiec, który ma wzięcie i prawie każda kobieta chce mu powiedzieć TAK! On jednak tęskni do swojej starej miłości - przecież ona nie rdzewieje. Jest też trochę chochlikiem, psotnym duchem, który pojawia się i mąci, choć wcale tego nie chce. Trudno się na niego gniewać, skoro robi to z takim urokiem.

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach. „Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

d3iit59

W rolach głównych zobaczymy: Julię Kamińską, Sonię Bohosiewicz, Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Piotra Stramowskiego, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Andrzeja Grabowskiego, Ilone Ostrowską, Ewę Kasprzyk, Janusza Chabiora, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Vienia. Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz.

Narzeczony na niby - ale miłość prawdziwa!
*Od 12 stycznia w kinach! *

d3iit59

Podziel się opinią

Share

d3iit59

d3iit59