Trwa ładowanie...
d3gnedg

''Gwiezdne wojny'' w rytmie hitu Bee Gees

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Gwiezdne wojny'' w rytmie hitu Bee Gees
d3gnedg

Twórcy programu "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" stworzyli specjalny miks z filmów z serii "Gwiezdne wojny".

By udowodnić, że saga wciąż żyje i ma się dobrze, połączono ujęcia z obrazów z piosenką "Stayin' Alive" Bee Gees. Jak materiał z produkcji science fiction wypada w rytmie disco można sprawdzić poniżej:

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" trafiły do kin 18 grudnia i zarobiły już ponad pół miliarda dolarów na całym świecie.

d3gnedg

Przypomnijmy, że w nowej części kosmicznej opowieści do swoich ról wracają Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong'o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders i Max von Sydow. Dzieło wyreżyserował J.J. Abrams, który również - razem z Lawrence'em Kasdanem - napisał scenariusz.

Piosenka "Stayin' Alive" pochodzi z 1977 roku, czyli tego samego, w którym na ekrany trafił pierwszy film George'a Lucasa, "Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja". Utwór znalazł się jednak na soundtracku innej kinowej produkcji - "Gorączka sobotniej nocy".

d3gnedg

Podziel się opinią

Share

d3gnedg

d3gnedg