Trwa ładowanie...
hardkor disko
01-04-2014 14:36

''Hardkor Disko'': donGURALesko: Niesiemy dla Was bombę!

''Hardkor Disko'': donGURALesko: Niesiemy dla Was bombę!Źródło: mat. promocyjne
d365nxh
d365nxh

Przedstawiamy teledysk donGURALesko „NIESIEMY DLA WAS BOMBĘ” stworzony specjalnie do filmu „Hardkor Disko”, niezależnego debiutu fabularnego Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, hitu Jamala „Defto” czy ostatniego bangera „Chleb” Mister D. z Anją Rubik w roli głównej.

Autorem utworu „Niesiemy dla was bombę” jest donGURALesko, czyli Piotr Górny - jeden z najwybitniejszych polskich raperów, który od ponad 20 lat współtworzy polską scenę hip-hopową i swoją oryginalną osobowością nadaje jej rytm. Reżyserem klipu jest Krzysztof Skonieczny (głębokiOFF), zaś za warstwę muzyczną utworu odpowiada DONATAN. Tytuł utworu jest także hasłem promującym film „Hardkor Disko”.

**Materiał znajdziecie poniżej:

d365nxh

Klip składa się z dwóch równolegle montowanych ze sobą części - kolorowych fragmentów filmu „HARDKOR DISKO” oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. W klipie ukazane zostały zajawki związane z kulturą hip-hop i streetartem, a także latami 80/90-tymi i estetyką oldschoolowych, hip-hopowych teledysków z tamtego okresu. „Zawsze marzyłem żeby nakręcić klasyczny rapowy klip” - wyznał ostatnio Newsweekowi reżyser.

Premiera utworu i teledysku odbyła się 26 marca w Kinie Muza w Poznaniu na specjalnym pokazie przedpremierowym filmu „Hardkor Disko”, na którym obecni byli m.in. donGURALesko, Krzysztof Skonieczny i Marcin Kowalczyk, odtwórca głównej roli w filmie.

O filmie: współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę. Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia…

Premiera „Hardkor Disko” 4 kwietnia 2014.

d365nxh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d365nxh