Trwa ładowanie...

"Harry Potter i Kamień Filozoficzny" z muzyką na żywo po raz pierwszy w Polsce. Lista miast

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Widowiska odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie.


"Harry Potter i Kamień Filozoficzny" z muzyką na żywo po raz pierwszy w Polsce. Lista miastŹródło: Materiały prasowe
d3z6aqx
d3z6aqx

Organizator koncertów JVS Group, ogłosił, że Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna wykona muzykę z filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, jako część serii koncertów muzyki z filmów o Harry’m Potterze. Podczas koncertów, odtworzą na żywo dokładnie całą ścieżkę muzyczną. Słuchając niezapomnianych kompozycji Johna Williamsa, widzowie będą mogli przeżyć od nowa magię filmu, oglądając go na 480 calowym ekranie HD. Bilety są w sprzedaży od 20 stycznia za pośrednictwem portalu Eventim.pl

  • 7.04 – Warszawa - Hala Torwar
  • 9.04 – Gdańsk – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
  • 11.04 – Wrocław – Hala Stulecia
  • 12.04 – Kraków – TAURON Arena Kraków *

*Bilety dostępne od 20 stycznia na Eventim.pl - http://bit.ly/2k8fKzm *

Koncerty są częścą światowego tournee, wcześniej zapowiedzianego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products. Koncerty muzyki filmowej do cyklu filmów o Harry Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku, to kolejna magiczna przygoda w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

d3z6aqx

Justin Freer, prezes CineConcerts oraz producent i dyrygent koncertów wyjaśnia: - Cykl filmów Harry Potter, jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie. Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do usłyszenia po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie.

Brady Beaubien z CineConcerts, producent koncertów dodał, że: - Harry Potter kojarzy się wszędzie z ekscytującymi przeżyciami i mamy nadzieję, że wykonując tę niesamowitą muzykę i równocześnie odtwarzając cały film, damy widzom możliwość powrotu do magicznego świata oraz do wielu wspaniałych przygód i bohaterów, którzy go zamieszkują.

Firma, założona przez producenta i dyrygenta Justina Freera oraz producenta i scenarzystę Brady Beaubiena, zgromadziła na swoich koncertach na całym świecie miliony ludzi. Te koncerty są zupełnym nowum w sferze imprez na żywo i na nowo definiują przeżywanie wydarzeń artystycznych.

Do niedawnych i obecnych wydarzeń koncertowych tego typu, zaliczają się "Gladiator", "Ojciec Chrzestny", "To Wspaniałe Życie", DreamWorks Animation In Concert, "Star Trek: The Ultimate Voyage" – koncert z okazji 50-lecia powstania opowieści i "Śniadanie u Tiffany'ego".

d3z6aqx

Justin Freer szybko stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych dyrygentów muzyki filmowej. Ma na swoim koncie długą listę symfonicznych projektów na żywo i projekcji filmowych. Występował z największymi światowymi orkiestrami, w tym Chicago Symphony Orchestra, London Philharmonic Orchestra, New York Philharmonic, Philadelphia Orchestra, Philharmonia Orchestra, San Francisco Symphony i Sydney Symphony Orchestra. CineConcerts należy do czołówki twórców imprez rozrywkowych na żywo – od pełnometrażowych seansów filmowych z orkiestrą na żywo, przez interaktywne imprezy sportowo-muzyczne, aż po oryginalne, trójwymiarowe programy świąteczne.

Więcej informacji na temat Cyklu Koncertów Muzyki Filmowej do Filmów o Harry’m Potterze można znaleźć na stronie www.harrypotterinconcert.com

d3z6aqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z6aqx