Trwa ładowanie...

"Hitler spał z moją matką". Szokujący wywiad z Romy Schneider w końcu ujrzy światło dzienne

Romy Schneider szokuje zza grobu. W niepublikowanym wywiadzie legenda francuskiego kina wyznała, że jej matka była kochanką Adolfa Hitlera.

"Hitler spał z moją matką". Szokujący wywiad z Romy Schneider w końcu ujrzy światło dzienneŹródło: East News
dlcrxz1
dlcrxz1

W przyszłym miesiącu niemiecka dziennikarka Alice Schwarzer opublikuje w końcu wywiad wideo z Romy Schneider, który przeprowadziła w 1976 r.

Jak donosi "Daily Mail", widać ma nim, jak słynna aktorka, opowiadając o swojej matce i niełatwym dzieciństwie, zalewa się łzami. Do tego stopnia, że co rusz rozmowa musi być przerywana.

- Już się nie wstydzę. Wcale. W ogóle się nie boję – zapewnia Schneider, która ostatecznie poprosiła dziennikarkę o niepublikowanie nagrania. - Jeśli mnie zdradzisz, będzie naprawdę kiepsko – dodaje aktorka.

dlcrxz1

W niezwykle szczerej rozmowie, przeprowadzonej 5 lat przed tragiczną śmiercią gwiazdy kina, Romy Schneider utrzymuje, że jej matka miała romans z Adolfem Hitlerem.

ZOBACZ TEŻ: prawda o śmierci Hitlera ujawniona dzięki zębom

Matką odtwórczyni księżniczki Sissi była Magda Schneider, słynna austriacka aktorka. W dodatku jedna z ulubionych gwiazd Adolfa Hitlera. I to właśnie z nim miała mieć romans.

Rodzina Schneiderów mieszkała nieopodal Berghofu, oficjalnej rezydencji przywódcy III Rzeszy, położonej na stoku Obersalzbergu w Alpach Salzburskich. Nie jest też tajemnicą, że Magda odwiedzała Hitlera w jego domu. Z jednej z takich wizyt zachowalo się nawet zdjęcie:

Domena publiczna
Źródło: Domena publiczna

Słynne matka i córka nigdy nie miały z sobą dobrych relacji. Teraz wychodzi na jaw, że Romy do końca życia nie wybaczyła Magdzie jej "zażyłych" relacji z jednym z największych zbrodniarzy XX wieku.

dlcrxz1

Wywiad przeprowadzony w 1976 r. ukaże się jako część dokumentu "Ein Abend mit Romy".

- Przez dziesiątki lat milczałam, bo respektowałam jej prośbę. Jednak, aby zrozumieć Romy, jej desperację, ból, nadwrażliwość, trzeba poznać ją też od tej strony. To dobry moment – tłumaczy dziennikarka.

Romy Schneider zaczynała karierę w rodzinnej Austrii, ale największe uznanie zyskała pracując we Francji. Jednak, jak sama przyznała, jej kariera nigdy nie szła w parze z życiem uczuciowym.

Była związana m.in. z Alainem Delonem (na zdjęciu), a ich związek szeroko komentowała prasa brukowa. Kiedy się rozstali, Romy podcięła sobie żyły. Ledwo ją uratowano.

Getty Images
Źródło: Getty Images

W 1981 r. podczas zdjęć do filmu "Nieznajoma z Sans-Souci" zdiagnozowano u niej raka nerki. Trzy miesiące później zmarł jej syn. 29 maja 1982 r. ciało aktorki znaleziono w jej pokoju. Wedle jednej hipotezy przyczyną śmierci był atak serca. Wedle innej – koktajl z leków i alkoholu.

dlcrxz1

Dokument "Ein Abend mit Romy" zostanie wyemitowany 16 września na kanale Arte.

dlcrxz1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlcrxz1