Trwa ładowanie...
d4a77lz

I że ci nie odpuszczę

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
2
d4a77lz
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Movieclips Trailers

„I że ci nie odpuszczę” to odświeżona wersja niegdysiejszego hitu „Dama za burtą” w gwiazdorskiej obsadzie z Kurtem Rusellem i Goldie Hawn w rolach głównych.

I że ci nie odpuszczę – zarys fabuły

Tym razem jednak nie mamy do czynienia z rozpieszczoną bogaczką, ale... rozpieszczonym bogaczem. Leonardo ma bowiem wszystko: pieniądze, na które nie musiał ciężko pracować, wianuszek kobiet wokół, piękne posiadłości i prywatny jacht.

To właśnie na jachcie Leonadra dorabia Kate, samotna matka trzech córek, zawiedziona i zmęczona życiem. Sprzątanie na łodzi to kolejny już dla niej etat, który pozwoli utrzymać dom. Ale łatwo nie jest. Obdarzony absolutnym brakiem szacunku do ludzi Leonardo nie traktuje Kate po szarmancku, a nawet wyrzuca jej odkurzacz za burtę, co mocno odbija się na kieszeni kobiety.

Los jednak jest przekorny, a okazji do zemsty wiele. Leonardo pewnego dnia doznaje wypadku na jachcie i traci pamięć. Sprytna Kate dowiaduje się o tym i postanawia odgryźć się byłemu pracodawcy. Odbiera go ze szpitala jako żona i zabiera do swojego domu, gdzie Leonardo dostanie prawdziwą lekcję życia. Czy sprawdzi się w roli męża i ojca? Czy przywyknie do życia innego niż luksusowe? Jak potoczą się losy niby-małżeństwa?

I że ci nie odpuszczę – obsada

W rolach głównych komedii romantycznej „I że ci nie odpuszczę” zobaczymy Annę Faris i Eugenia Derbeza. Obsadę dopełni Eva Langoria, przyjaciółka Kate współorganizująca plan zemsty na bogaczu.

Zobacz więcej najlepszych komedii romantycznych 2018.

I że ci nie odpuszczę
Tytuł oryginalny

Overboard

Gatunek

komedia, komedia romantyczna

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

25.04.2018

Data polskiej premiery

15.06.2018

Czas trwania

112 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

2
d4a77lz

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a77lz
d4a77lz
d4a77lz