Trwa ładowanie...
dsy0jz1

II Festiwal Filmów Sportowych Sztafeta 2017 - tych filmów nie zobaczycie gdzie indziej. Podaj dalej

Już 19 maja 2017 - w warszawskim kinie Praha wystartuje II Festiwal Filmów Sportowych SZTAFETA. Przez trzy kolejne dni weekendu – pokażemy fascynujące i autentyczne historie opowiedziane przez filmowców z różnych stron świata. Festiwal otworzy premiera głośnego już, polskiego dokumentu - Moja walka, którego bohaterem jest Mamed Khalidov. Polską premierę na Sztafecie będzie miał także film o legendzie - najszybszym człowieku świata, Usainie Bolcie – I Am Bolt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
II Festiwal Filmów Sportowych Sztafeta 2017 - tych filmów nie zobaczycie gdzie indziej. Podaj dalej
(Materiały prasowe)
dsy0jz1

Na miłośników sportu i dobrego kina czekają wyjątkowe filmowe historie, m.in.: opowieść o Antonio Tenorio niewidomym judoce, który pnie się po mistrzostwo, czy o Giuseppe Marinonim, słynnym włoskim kolarzu i konstruktorze rowerów. Będzie opowieść o Snowmanie,* koniu uratowanym od rzezi, który zdobył stałe miejsce w amerykańskiej Show Jumping Hall of Fame* (lista legendarnych koni skokowych) i historia niezwykłej grupy ludzi, dla których sport jest jedyną obroną przed starością, czy wreszcie film o miłości do tańca, która odmieniła życie ludzi i wpływa na przemiany społeczne.

Sport może zmienić życie, niektórzy też wierzą, że sport zmienia świat. Filmy pokazywane na SZTAFECIE 2017 po mistrzowsku to pokazują.

Festiwalowi towarzyszą spotkania, pokazy sztuk walki a nawet – potańcówka swingowa przy muzyce na żywo granej przez zespół The Cajun Spises! Gościem specjalnym Sztafety będzie w tym roku bohater filmu "The Ultimate Triathlon Luke Tyburski", który podzieli się swoim doświadczeniem z morderczego triathlonu pomiędzy Marokiem a Monako. Więcej http://festiwalsztafeta.pl/pl

dsy0jz1

PROGRAM FESTIWALU

19 maja

 • 16:15 "Ping Pong" (80min)
 • 17: 45 "Gwiazdy" (120 min)
 • 20.00 "Moja walka. Mamed Khalidov" (74 min) premiera z udziałem Mameda Khalidova. (Po projekcji otwarcie wystawy AIP "Mistrzowie. Inspiruj się, walcz, poznaj smak zwycięstwa")

20 maja

 • 15:20 "B1" (99 min)
 • 17:15 "I Am Bolt" (107 min)
 • 19:15 "The Ultimate Triathlon" (94 min) (Po projekcji spotkanie z Lukiem Tyburskim, bohaterem filmu The Ultimate Triathlon)

21 maja

 • 15:15 "Harry and Snowman" (84 min)
 • 16:50 pokaz judo, Praskie Centrum Sportu
 • 17:00 "Marinoni: The Fire in the Frame" (90 min)
 • 18:45 Alive and kicking (88 min)
 • 20:15 Pokaz i potańcówka swingowa do muzyki na żywo Na żywo zagra zespół The Cajun Spices ze Studiem Tańca SWINGOUT.PL– Restauracja 1 liga
dsy0jz1

Festiwal odbywa się w warszawskim kinie Praha, ul. Jagiellońska 26, www.kinopraha.pl

Bilety: 12 i 14 PLN

  Materiały prasowe

Zobacz także: Filmy o miłości

dsy0jz1

Podziel się opinią

Share

dsy0jz1

dsy0jz1