Trwa ładowanie...
ilona ostrowska

Ilona Ostrowska znów u Machulskiego

Share
Ilona Ostrowska znów u MachulskiegoŹródło: Kapif.pl
d3dz4mn

[

]( http://www.efakt.pl )
Wielbiciele talentu *Ilony Ostrowskiej (36 l.) będą musieli wybrać się do kina, by zobaczyć jej nowe aktorskie wcielenie. Zagrała reżyserkę w najnowszej komedii Juliusza Machulskiego "Kołysanka".*

d3dz4mn

To nie pierwsza jej rola u Machulskiego. Rok temu wystąpiła w wyreżyserowanym przez niego filmie „Ile waży koń trojański?”. I choć Ostrowska przyznaje, że lubi grać w filmach fabularnych to udział w serialu przyniósł jej ogromną popularność. Zagrała jedną z najbardziej charakterystycznych, ale też uwielbianych przez widzów postaci w „Ranczu”, czyli pewną siebie, żywiołową i energiczną Lucy.

Trwają właśnie przygotowania do kontynuacji serialu, więc aktorka znów będzie mogła zmierzyć się z tą rolą. Tymczasem większość czasu poświęca rodzinie: mężowi Jackowi Borcuchowi i prawie czteroletniej córce Miłce.

– Małżeństwo, dziecko, własne mieszkanie – to wszystko przydarzyło mi się dość późno jak na polskie standardy. Choć dla mnie to był odpowiedni moment. Wcześniej chciałam zobaczyć kawałek świata, poznać kilka fajnych osób, zabawić się, poszaleć. Może dzięki temu jestem dziś szczęśliwą żoną i mamą – opowiadała Ilona Ostrowska dziennikarzom.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Będą nowe odcinki "Tak to leciało!"

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3dz4mn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dz4mn
d3dz4mn