Trwa ładowanie...
ilona ostrowska
28-01-2010 11:12

Ilona Ostrowska znów u Machulskiego

Ilona Ostrowska znów u MachulskiegoŹródło: Kapif.pl
d2piwso
d2piwso

[

]( http://www.efakt.pl )
Wielbiciele talentu *Ilony Ostrowskiej (36 l.) będą musieli wybrać się do kina, by zobaczyć jej nowe aktorskie wcielenie. Zagrała reżyserkę w najnowszej komedii Juliusza Machulskiego "Kołysanka".*

To nie pierwsza jej rola u Machulskiego. Rok temu wystąpiła w wyreżyserowanym przez niego filmie „Ile waży koń trojański?”. I choć Ostrowska przyznaje, że lubi grać w filmach fabularnych to udział w serialu przyniósł jej ogromną popularność. Zagrała jedną z najbardziej charakterystycznych, ale też uwielbianych przez widzów postaci w „Ranczu”, czyli pewną siebie, żywiołową i energiczną Lucy.

d2piwso

Trwają właśnie przygotowania do kontynuacji serialu, więc aktorka znów będzie mogła zmierzyć się z tą rolą. Tymczasem większość czasu poświęca rodzinie: mężowi Jackowi Borcuchowi i prawie czteroletniej córce Miłce.

– Małżeństwo, dziecko, własne mieszkanie – to wszystko przydarzyło mi się dość późno jak na polskie standardy. Choć dla mnie to był odpowiedni moment. Wcześniej chciałam zobaczyć kawałek świata, poznać kilka fajnych osób, zabawić się, poszaleć. Może dzięki temu jestem dziś szczęśliwą żoną i mamą – opowiadała Ilona Ostrowska dziennikarzom.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Będą nowe odcinki "Tak to leciało!"

d2piwso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2piwso